Ücretsiz Metafizik Eğitimi

Syka

Büyücü
5 Nis 2020
686
2,367
93
Ifsa edilme kısmı bana daha çok reklâm gibi geliyor. Herkes reklamını yapar. Surat kısmına sansür yapsalar kendi fikrim daha uygun olurdu.

Bir de açıklaman için teşekkür ederim. Dediğim gibi haklı da olabilirsin. Ben kısaca, doğrusunu Allah bilir diyeyim.

• Like
Tepkiler: yektasif ve star53

yektasif

Aktif Üye
22 Nis 2020
105
464
63
İzmir
Hastaların ifşa edilmesinin hikmeti, sen iyi bir gözlemci isen onların rol mu yaptıklarını gerçekten mi o hallere girdiklerini anlaman için.

Yayın hakları zaten usulüne uygun olarak yapılıyor.
Yoksa ilk açılan dava usulsüz ifşa davası olurdu. Hem de 100 lerce kişiden. Ama demek ki iștirakçılar yayın izni veriyorlar ki atacak iftira kalmayınca klasik olanına başvurdular : cinsel taciz.

Hz. Yusuf hangi iftiradan içeri girdi? Cinsel taciz ve tecavüze yeltenme. Çünkü yırtık bir gömlek ve davacı vardı.

Uzun lafın kısası iftira olma ihtimali çok yüksek.
Başka hocalar da sık sık içeri girip girip aklaniyorlar. Ahmet maranki, cübbeli, Salih memisoglu vs vs. Ya da işte köstek olucu davalarla uğraşıp duruyorlar. Belli medyatik isimler de sürekli içeri giriyorlar ya da gözaltına alınıyorlar. 50 yıl ile başlayan dava süreçleri 5 bin liralık kefaret ile kapanıyor. Çok takılmamak lazım. Cumhurbaşkanı bile hapse girdi. Yani biraz geniş görmek lazım.
Umarım dediğiniz gibi olur. Masum olanı Allah bilir ve bir gün gelir aklanır mutlaka. Maranki'ye neden dava açmışlar? Doktor olmadığı ve sağlıkla ilgili bir alanda eğitimi olmadığı halde tv'lere çıkıp çıkıp beslenme üzerine demeçler verdiği, şu otu kullanın, bunu yiyin dediği için mi acaba? Aklıma takıldı gece gece bir biyografisine baktım da:

"1981 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği’ni bitirdi. 1986 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sosyal Siyaset Bölümünde ‘master’ını yaptı. 1990 yılında aynı bölümün Sosyal Siyaset Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri alanında doktorasını bitirdi.
1991 yılında ABD’de mesleki alanda mahalli idareler, sosyal güvenlik sistemleri ve tarım alanında doktora üstü bilimsel çalışma ve araştırmalarda bulundu."
E bu adam hala detoks kampları yapıyor?
Eğitimini gördüğü alan dışında atıp tutanlara zerre saygım yok benim ya. Hakkında şikayetçi olunduysa da bu yüzdendir belki. Canan Karatay'ın da alanı kardiyoloji olmasına rağmen her alanda "keskin, net ve katı" açıklamalar yapıp kitap yazmasına da kılım mesela. Maranki kim ki?
Salih Memişoğlu deyince de aklıma "Koşan Cin Videosu" geliyor. Koskoca metafizikçi maymunu cin sanıp yayınlamıştı sosyal medya hesabında ?
Ama Cübbeli'ye lafım yok adam hakkında çıkan iddiaları arslanlar gibi savunmuş, hem de muhalif bir medya mecrasında, helal olsun:
Memişoğlu ve Maranki neden ceza aldı veya soruşturuldu bilemem ama Erol Tangut denilen adam çocuk yaşta bir bireyin cinsel istismarından sorumlu tutulmuş. Bu yüzden zikrettiğiniz isimlerin aklanmasıyla benzer bir süreç yaşanır mı, pek sanmıyorum. Zaman gösterecek.

• Like
Tepkiler: DAİMON ve star53
10 May 2020
5
6
3
Selamun Aleyküm dostlar, yaklaşık beş yıldır metafizik alanlarda araştırma yapıyorum. Bu araştırmam sonucunda bir makale yayınlama ihtiyacı duydum, istedim ki benim bildiklerimi herkes bilsin. Sizlere sayiklik ilmini anlatayım. Sayik demek sevk eden demektir. Bayanlara ise sayike denir. İyiliğe tevbeye davet eden türünde bi anlam taşır. Bu kişiler metafizik uzmanıdırlar bir çok konuda olduğu gibi bu konudada bu ilmi suiistimal eden dolandırıcılar var. Benim bu makaleyi yayınlamaktaki amacım gerçekten bilgiye aç olan araştıran ve okuyan insanları doğru bilgiye ulaştırmaktır.

Bu ilim yoluyla neler yapabilirsiniz ?

Musallatlı insanlara terapi uygulayabilirsiniz, ruhsal olarak yaşanan olaylar konusunda detaylı bilgi sahibi olursunuz. Para kazanabilirsiniz ama şöyle bi koşul var, Siz insanlara yardımcı olursunuz ruhsal olarak musallata dair şeyleri giderirsiniz kişi kalbinden kopan ücret neyse size verir. Kuranı kerime muhalefet etmeyecek şekilde davranmalısınız aksi takdirde dünyevi zevkleriniz ve hayalleriniz için bu ilmi elde eder kullanırsanız şeytanın kucağına düşersiniz.

Musallat nedir ?

Bizler günah işledikçe vücudumuzdaki şeytan daha çok hakimiyet kazanır yani bizler bilincimizin %100üne hakimken musallat yaşadığımızda irade kaybededir bu seviye iner. Bunun en bariz belirtileri sürekli kendi fikirlerinle çelişmekte olduğunuzda anlaşılır. Panik atak anksiyete gibi beyinden kaynaklı bir çok hastalık cinler ve şeytanlardan kaynaklı olabilir. Sayik ünvanı ile ilgilenen kişiler bu türden hastalık yaşayan insanlara terapi uygular. Bir evin temizlikçisi diyebiliriz. Öyle sihirli güçleri ya da üstünlükleri yok sadece tevbeye sevk ederek kişinin düzelmesine yardımcı olurlar.

Sayiklikte nelere dikkat etmelisiniz ?

Sayik adayı iseniz para kadın gibi zaaflarınız olmamalı. Çünkü musallatlı hastalarla ilgilenmiş ve şeytanlarla savaşan biri olarak böyle zaaflarınız olursa bir gün gazetelerde tecavüzcü cinci hoca diye yerinizi alabilirsiniz. Ruhsal olarak tedavi etmiş olduğunuz musallatlı bir kişi ile ilişki yaşadığınız biri bir gün tekrar musallat yaşadığında sizi tecavüzcü ilan edebilir bu tür olaylar çokça yaşanmaktadır o nedenle para kadın gibi zaaflarınız olmamalı ve nefsinizi terbiye etmelisiniz.

Şeytanları Konuşturmak

Bu ilimle insanların bedenlerindeki musallat olan şeytanları konuşturabilirsiniz, ancak çoğunlukla yalan söylerler. Şeytana doğru söyletmek istiyorsanız o kişi adına anlık 5 10 20 tl gibi sadakalar vermeniz gerekmektedir. Bu durumda bi ihtimal doğru söylemek zorunda kalırlar. Çünkü sadaka verdiğinizde şeytan zarar görmeye başlar.

Bir çoğunuz anlattıklarımızı önemsemeyecektir hatta yalanlayanlarda olacaktır ama şu bi gerçek bu ilim binlerce kez denendi ve binlerce kezde işe yaradı, herkes oturup bi düşünsün bu dalda araştırma yapsın, araştırmalardan tatmin olmuyorsa bizzat kendi denesin hayatta çok boş şeylerin peşinde koşuyoruz bu beş yıllık metafizik araştırmalarım sonucunda ben bunu öğrendim. İster çinli ister Amerikalı her kim olursa olsun yapması gereken ilk şey yaşam amacını araştırıp bulmak olmalı.

Syka

Büyücü
5 Nis 2020
686
2,367
93
Merhaba terk etmediklerinden sonra konuştursak ne olucak. Bir de konuşturma işlemi gerçekleşiyorsa eğer iradeyi ele geçirme söz konusu demektir. Tek başına bunun yapılması ne kadar doğrudur. Diyelim ki kitaptakini uyguladım. Varlıkta irademi ele geçirip konuşmaya başladı. Ya bırakacak, sonlandıracak gücü ya da nefesi diyeyim taşımıyor isem hoş taşıdığımı zaten düşünmüyorum da. Genel olarak. Tek yapılması sakıncalı gibi sanki. Bir de uzman değil isek bu konularda.

• Like
Tepkiler: Elysion

Dennis

Üye
26 Nis 2020
79
287
53
Selamun Aleyküm dostlar, yaklaşık beş yıldır metafizik alanlarda araştırma yapıyorum. Bu araştırmam sonucunda bir makale yayınlama ihtiyacı duydum, istedim ki benim bildiklerimi herkes bilsin. Sizlere sayiklik ilmini anlatayım. Sayik demek sevk eden demektir. Bayanlara ise sayike denir. İyiliğe tevbeye davet eden türünde bi anlam taşır. Bu kişiler metafizik uzmanıdırlar bir çok konuda olduğu gibi bu konudada bu ilmi suiistimal eden dolandırıcılar var. Benim bu makaleyi yayınlamaktaki amacım gerçekten bilgiye aç olan araştıran ve okuyan insanları doğru bilgiye ulaştırmaktır.

Musallatlı insanlara terapi uygulayabilirsiniz, ruhsal olarak yaşanan olaylar konusunda detaylı bilgi sahibi olursunuz. Para kazanabilirsiniz ama şöyle bi koşul var, Siz insanlara yardımcı olursunuz ruhsal olarak musallata dair şeyleri giderirsiniz kişi kalbinden kopan ücret neyse size verir. Kuranı kerime muhalefet etmeyecek şekilde davranmalısınız aksi takdirde dünyevi zevkleriniz ve hayalleriniz için bu ilmi elde eder kullanırsanız şeytanın kucağına düşersiniz.

Musallat nedir ?

Bizler günah işledikçe vücudumuzdaki şeytan daha çok hakimiyet kazanır yani bizler bilincimizin %100üne hakimken musallat yaşadığımızda irade kaybededir bu seviye iner. Bunun en bariz belirtileri sürekli kendi fikirlerinle çelişmekte olduğunuzda anlaşılır. Panik atak anksiyete gibi beyinden kaynaklı bir çok hastalık cinler ve şeytanlardan kaynaklı olabilir. Sayik ünvanı ile ilgilenen kişiler bu türden hastalık yaşayan insanlara terapi uygular. Bir evin temizlikçisi diyebiliriz. Öyle sihirli güçleri ya da üstünlükleri yok sadece tevbeye sevk ederek kişinin düzelmesine yardımcı olurlar.

Sayik adayı iseniz para kadın gibi zaaflarınız olmamalı. Çünkü musallatlı hastalarla ilgilenmiş ve şeytanlarla savaşan biri olarak böyle zaaflarınız olursa bir gün gazetelerde tecavüzcü cinci hoca diye yerinizi alabilirsiniz. Ruhsal olarak tedavi etmiş olduğunuz musallatlı bir kişi ile ilişki yaşadığınız biri bir gün tekrar musallat yaşadığında sizi tecavüzcü ilan edebilir bu tür olaylar çokça yaşanmaktadır o nedenle para kadın gibi zaaflarınız olmamalı ve nefsinizi terbiye etmelisiniz.

Şeytanları Konuşturmak

Bu ilimle insanların bedenlerindeki musallat olan şeytanları konuşturabilirsiniz, ancak çoğunlukla yalan söylerler. Şeytana doğru söyletmek istiyorsanız o kişi adına anlık 5 10 20 tl gibi sadakalar vermeniz gerekmektedir. Bu durumda bi ihtimal doğru söylemek zorunda kalırlar. Çünkü sadaka verdiğinizde şeytan zarar görmeye başlar.

Bir çoğunuz anlattıklarımızı önemsemeyecektir hatta yalanlayanlarda olacaktır ama şu bi gerçek bu ilim binlerce kez denendi ve binlerce kezde işe yaradı, herkes oturup bi düşünsün bu dalda araştırma yapsın, araştırmalardan tatmin olmuyorsa bizzat kendi denesin hayatta çok boş şeylerin peşinde koşuyoruz bu beş yıllık metafizik araştırmalarım sonucunda ben bunu öğrendim. İster çinli ister Amerikalı her kim olursa olsun yapması gereken ilk şey yaşam amacını araştırıp bulmak olmalı.

Tebrik ederim. Çok net anlamışsınız.

Erol Tangut bana da antipatik geliyor. Kendim bu tarz olayların içinde kalmış olmasam bana da şizofren biri gibi gelirdi kendisi. Ama para ve ilim kimdedir asla bilemeyiz. Bazı ilimler doktora ve klasik prezentable dış görünüm de gerektirmez. Bazı alimler at hırsızı gibi gözükebilir. ?

Mizaçlara takılı kalmamak gerek. Çünkü bu tarz gizli ilimler çoğu zaman el alarak ve tarikat silsilesi ile süregelmiștir. Yani kişinin dış görünümü sizi öyle bir yanıltır ki...

Beni çocukken götürdükleri hocalara ben hoca demiyordum. Nesi hoca bunun derdim... Ama öyle işlemler yapıyorlardı ki ben içten içe calkalaniyordum. Ben kendime oradan pay biçiyorum.

Klasik rukyecileri super mütevazi, dar kesim takım elbiseli, eli yüzü düzgün, ipana reklamındaki gibi sağlıklı gülüşler gösteren presentable kişiler olarak beklemek yanılgı olur. Birçoğu tarikat ehli ve modayı geriden takip eden kişiler oluyor. Bizden aldıkları iblislerle ve kabileleri ile uğraşmak zorunda kalıyorlar periyodik olarak. Dualarımız ile ayakta kalıyorlar. Kendilerine sorsak bu mesleği en baştan seçmek istemedikleri söylüyorlar.

Son düzenleme:

Syka

Büyücü
5 Nis 2020
686
2,367
93
Neden geldiğini bulmak için konuşturuluyor anladığım kadarıyla. Sonra o günahı içinde tevbe ettiriliyor. Kesin olarak gidiyor mu bundan sonra peki. İyilesme orani kaç? Tecrübelisiniz ondan sordum.

10 May 2020
5
6
3
Neden geldiğini bulmak için konuşturuluyor anladığım kadarıyla. Sonra o günahı içinde tevbe ettiriliyor. Kesin olarak gidiyor mu bundan sonra peki. İyilesme orani kaç? Tecrübelisiniz ondan sordum.
bir çok eşcinsel eş cinsel dürtülerinden kurtuldu, şizofren hastaları normalleşti hatta bir örnek var adam birini öldürmüş ceza evinde musallat sorunu yaşıyor sonra 21 gün oruç tuttu kafası kanadı ve kurtuldu. meğer adamı kafasına vurarak öldürmüş ve ondan musallat yaşıyormuş daha neler neler çok kişi var binlerce düzelen insan oldu ilgilenmeye yapmaya değer bir ilim.

• Like
Tepkiler: Syka ve Dennis

yektasif

Aktif Üye
22 Nis 2020
105
464
63
İzmir

Musallat nedir ?

Şeytanları Konuşturmak

Bilgi için teşekkürler. Bu ilim hep var oldu ve var olmaya devam edecek. Önemli olan kimin ne niyetle uyguladığı. Malumunuz, iblis tarafından ele geçirilen hocalar da oluyor. Kendilerine verilen yetenekler karşılığında imanından olan hocalar var. Bu ilmi ve yetenekleri, nasıl elde ettiği ve nasıl kullandığı önemli. Ben de en önce buna bakarım.

Son düzenleme:
  • Like
Tepkiler: Syka

yektasif

Aktif Üye
22 Nis 2020
105
464
63
İzmir
Tebrik ederim. Çok net anlamışsınız.

Erol Tangut bana da antipatik geliyor. Kendim bu tarz olayların içinde kalmış olmasam bana da şizofren biri gibi gelirdi kendisi. Ama para ve ilim kimdedir asla bilemeyiz. Bazı ilimler doktora ve klasik prezentable dış görünüm de gerektirmez. Bazı alimler at hırsızı gibi gözükebilir. ?

Mizaçlara takılı kalmamak gerek. Çünkü bu tarz gizli ilimler çoğu zaman el alarak ve tarikat silsilesi ile süregelmiștir. Yani kişinin dış görünümü sizi öyle bir yanıltır ki...

Beni çocukken götürdükleri hocalara ben hoca demiyordum. Nesi hoca bunun derdim... Ama öyle işlemler yapıyorlardı ki ben içten içe calkalaniyordum. Ben kendime oradan pay biçiyorum.

Klasik rukyecileri super mütevazi, dar kesim takım elbiseli, eli yüzü düzgün, ipana reklamındaki gibi sağlıklı gülüşler gösteren presentable kişiler olarak beklemek yanılgı olur. Birçoğu tarikat ehli ve modayı geriden takip eden kişiler oluyor. Bizden aldıkları iblislerle ve kabileleri ile uğraşmak zorunda kalıyorlar periyodik olarak. Dualarımız ile ayakta kalıyorlar. Kendilerine sorsak bu mesleği en baştan seçmek istemedikleri söylüyorlar.
Tabi ki, dış görünüşe göre karar vermek her kim için olursa olsun çok yanlış bir şey olur. Benim için önemli olan "sayik" denilen ya da "hoca" denilen kişinin ne hissettirdiği, insani zaafları, egosu olup olmadığı. An geliyor roman mahallesinde dini olarak hiçbir bilgisi ve yaşantısı olmamasına rağmen metafizik bazı hastalıkları tedavi eden kişiler çıkıyor. İzmir'de yaşadığımdan biliyorum, çok duydum. Bazı insanlar mecbur kaldı mı kime neye olursa olsun gidip okunmak, tedavi olmak istiyor. Çaresizliklerini çok iyi anlıyorum. Ama insan mecbur kalmadıkça tedaviyi Kur'anda aramalı. Rukiye ayetleri ve şifa ayetleri belli. Okuyacak gücü yoksa bir yakını okumalı, annem için ben okumuştum mesela, o da olmazsa son seçenek ehil birine gidilmeli. Hoca işleri riskli işler şeytanla anlaşmalı birçok hoca var, cinli hastaları tedavi etme ayağına daha çok musallat kapmasına sebep olan var. Allah öncelikle mücadele etme gücü, sonrasında doğru insanlara denk gelme şansı versin diyelim.

• Like
Tepkiler: Dennis ve Syka

DAİMON

Üye
14 Nis 2020
92
353
93
Yorumlarınız da dahil olmak üzere her yazılanı çizilen okudum.

X isimli şahsa tanıdıgım genç erkek bir arkadaş itibar ediyordu. Kanalındaki bütün videoları her gün ikişerli üçerli izliyordu. İzleye izleye kafayı taktı, bulunduğu muhite en yakın X in şubelerinden birini araştırıp bulmuş orada sayik oldugunu iddia eden biriyle görüşmüş. Bu şekilde bir defaya mahsus gittiğini sonradan öğrendik. Anne babasının haberi olmadan.
Bu 24 yaşında, eğitimli çevresi düzgün bir genç. Gidip görünce zamanla bunlardan uzaklaştı. Zaten dini düzgün yaşamayı arzu eden ve arayışı olan biriydi. Ailesi bilinçli olmasaydı bugün X kişisi onu sayik olabilrsin diye kandıracaktı.

Yaşanmayan İslami hayat saf ve temiz gençleri ve dini bilgiden yoksun insanları bunların ağına sürüklüyor.
Gençler evde bunun kitabından öğrendiği saçma sapan uygulamaları ana babaları kardeşleri arkadaşları üzerinde deniyorlar. Herkese dinsiz günahkar cinli muamelesi yapıyorlar. Haram yedin şunu yaptın bunu yaptın diye cephe alıyorlar. Arkadaş
X in tövbe i sayik kitabı ndaki sözlerini ezberleyip cin tespit etmeye yelteniyordu. İki lafından biri X idi, iki lafından biri adaklardan gelen cin, verilmemiş zekat tan gelen cin vs idi. Anneye el kaldırdın vurdun diyelim direk cin giriyor adak gerekiyor diyordu.
sürekli tövbe edin günahkarsınız diyerek bu rezalet insanın kitabını okutmaya çalışıyordu.
Bela gibi bişey di.
Allah ın yardımı olmasaydi ve bizler bilinçli olmasa idik arkadaşı kaybedcektik. İşin garip tarafı tövbe tövbe diyor ama bu adama giden gençler aileleriyle kanlı bıçaklı, hepsi saldırgan geçimsiz laf dinlemez, evden kaçar, anasına şeytan der??

Kitapta Süleyman mührü diye bir laf var şimdi hatırlamıyorm çok esprisini de yapardık, o lafı ayaktayken avuç için açık bir halde önünde duran cin varmı yokmu bakmak istediğin kişinin sırtına ya da göğsüne dogru tutuyorsun. Enerjisel olarak itim çekim kuvveti vs oluyor bunu herkes evinde yapıyor zaten ortalama bir enerji zaten açıga çıkar. eger çekimine kapılırsak bizde cin olduguna kanaatine varıyordu. Yani X böyle yapıyordu.
Yemişim böyle ilmi, bu mu ilim? Böyle bir ilim yok. İslâm dini bu mu, cin çıkarma bu mu. Bari yahudiyim hristiyanim dese sorun yok müslüman ım diyor. Çünkü amaç müslümana ulaşmak. Yahudiyim desen kimse gelmez.

Yanlış hatırlamıyorsam X kişisi zaten enerjiyle ilgili çıktığı yollardan buralara gelmiş. Zamanla ne tür hesaplar üzerinden böyle bir sistemi ortaya atıyor orası tamamen karanlık... çoluk çocuga göz dikiyorlar, işte. lanetlik yani. Bunu da yaptırsam yaptrısa şeytan avanesi yaptırır.

Kitapları alanlar, evde sayik olma umuduyla X in sagda solda açtıgı mekanlara gidip bir şekilde bağlantı kuruyorlardı. Muhtemelen tanıdıgım kişinin bildigi görüdügü ve bize söylemediği başka şeylerde vardı. Yoksa durduk yere neden sogusun zamanla? Sessizce uzaklaştı. Üstüne gitmedik.

Ve bu adamın sapıklığı daha tescillenmemişti. Tacizci tecavüzcü oldugu meydanda degildi. Bu kadar insan dava açmamışti işleri büyütüyormuş. Şimdi her şey ayyuka çıkmışken bir sürü magdur Müge bile dahil her türlü programda mahkemede bu herif konuşuluyorken nasıl olurda burada onu BAZILARINIZ SAVUNUR????KENDİNİZE GELİN EFENDİLER!

Müge ye kendini savunmak için çıktığı haline bir bakar mısınız? Her yerinden yalan akıyor. Savunabilseymiş iyiymiş...

Neden X e giden insaların cinleri kurbansız çıkamıyor, dayak yemeden çıkamıyor, Nikahı altına girmeden çıkamıyor, X dokunmadan çıkamıyor?
Mesele şu ki basit bir tövbe kitabı diyorsunuz, ilim diyorsunuz? Tövbenin ilmi mi olur?

Piyasa da tövbe kitabı yok vs diye açıktan faydalandılar. Ben öğrenciydim hatırlıyorum. Oradan fışkırttılar bu X i. Her boşluktan bir pislik çıkartıyorlar. Hepte böyle devam eder zaten. Biri gider biri gelir.

Işid, Adnan Oktar...
Hatta tarikatlere bile sızdılar. Fatih Nurullah diye bir, kazma, sagda solda rezalet görüntülerle insanların dini duygularıyla oynuyor. Tarikatlerin adını bozmaya ugraşıyor.

Eskiden de vardı. Var olan boşlukları kullanıyorlar.
Büyük çaplı bir Mehdi hareketi var tarihte. Zor zamanlardı, savaşlarla birlikte bir kurtarıcı beklentisi ayyuka çıkmışken Sûdan da Mehdi hareketi baş gösterdi. İngilizler de bu oluşumu Müslümanlara karşı kullandılar. Hala eski Mehdiyet hareketinin devamı olan siyasi ayak bugün Sudan ın en güçlü siyasi partisini konumundadır.

Cübbeli nin adı bile geçmiş. Ortalıkta kendi halinde olan insan yığınları meydana çıkıp cübbeli bana tecavüz etti nikah kıydı beni avm ye götürdü gezdirdi anama babama saldırttı kapımda yattı diyebildi mi hiç?
Müge de bu X kişisi diyor ki: hayır, (16 yaşındaki kız için) o benle evlenmek istedi diyor 46 yaşındaymiş kendisi. Sonra bu kızla irtibata devam ediyor, canlı yayında hayvan gibi hönkürüyordu. Bir sürü delil var x kişisi adına, bir sürü mağdur var. Bir sürü dava var aynı şekilde.

Cübbeli in gölgesine sığınmak ayrı bir numara ama.

Said Nursi ayrıca tecavüz suçundan
yargılanmadı. İftira atmayın.
Her olayı her şahsı iyi kötü birbirine tevçin yapıp X i temiz e çıkarma gayretiyle insanları yanıltıp gerçekleri ne amaçla ört bas ediyorsunuz?. Onu tövbesine neden bu kadar muhtaçsınız?

Görünüşe aldanmayın diye biri ortaya hedef değiştirici bir laf atmış. Aldansam ne olur aldanmasam ne olur. Görünüşüne gelesiye...

Yüzü güzele aldanma demişler o hesap. Merak etmeyin, ona da size de aklı başında olan Müslüman aldanmaz. Hata eder ama önünde olmazsa da sonunda doğruyu bulur.

Son düzenleme:

DAİMON

Üye
14 Nis 2020
92
353
93
Konuyu objektif olarak takip ettim. Tamamen bir din tüccarısınız. Umarım karşınıza bir gün gerçek bir demon çıkınca da bu uygulamalarınız işe yarar :) Sağlıcakla kalın.
Bunlar din tüccarı değiller yanlış ifade ediyorsunuz, bunlar din istismarcısıdırlar.

Din istismarcılarının dini olmaz, herhangi bir mikyası da olmaz.
Yeryüzünün en tehlikeli insan türüdürler.
Dinlerin ve insanların başına gelebilecek en büyük beladırlar.