Psi Ball Nedir? Nasıl yapılır? +Videolar

Halwyn

Üye
18 Ocak 2020
69
152
33
Pdf? Hangi yayınevinde bastırdı acaba?? Gider bastırırım tekrardan.
3 tane kitabı vardı. "Uyanmak İsteyen?" bu normal kitap. "Ayakta Kalın" birde bitane daha vardı onu bilmiyorum ama bunların ikisi de e-kitap. Yasaklandığını sanmıyorum. Valla öyle bir şey yapabilirsen süper olur.

Apotheous

Kara Büyücü
12 Ocak 2020
504
1,344
93

Çok tuhaf. Yine denedim. Yine olmadı. 10 cm kadar yaklaşınca kağıt sadece yan yatıyor, başka herhangi bir şey yok. Cidden tuhaf.

• Like
Tepkiler: Pecesiz.isis

Halwyn

Üye
18 Ocak 2020
69
152
33

Çok tuhaf. Yine denedim. Yine olmadı. 10 cm kadar yaklaşınca kağıt sadece yan yatıyor, başka herhangi bir şey yok. Cidden tuhaf.
Kanka bak ben şey yapıyorum;

Elimi havaya doğru kaldırıyorum.

Pyrokinezi ile de uğraştığım için elimde turuncu alev alev bir top hayal etmeye çalışıyorum (bunu dışarıdan turuncu enerji dalgaları veya ışınlar ile elime çektiğimi düşünerek yapıyorum, taa ki elim ısınana kadar).

Ondan sonra x, y mantığı var, x te duran cisim y ye gitsin.

Elimdeki topu normal bir top gibi hayal edebilmen lazım ama, ağırlığını, duruşunu, ısısını v.s. Hatta imkanın varsa al eline bir top önce onunla alıştırmaya çalış pozisyonuna.

Sonra zaten enerjiyi tamamen hissettiğinde topu cisme doğru normal bir top atarmış gibi atıyorsun. Düşüncene izin vermen lazım o top oraya gidicek.

Hatta şey bile yapabilirsin topu tutarken biraz kasıl, zorlan. Fade de öyle yapıyor, aaahyt yapıyo hatta atarken :D.

• Like
Tepkiler: iris

Espanoel

Üye
16 Nis 2020
84
116
33
Yaklaşık 3 sene oldu diye biliyorum. Kalp krizinden ölmüş olması lazım. Keşke önceden fark edebilseydim şu adamı. Seminerler falan yapıyordu, katılma şansım olurdu...
Adam ölmüş bazıları astralde öldü bazılarıda repitilianlar kaçırdı diyor :D eleştirmek gerekirse bazı videoları yalan beni etkileyen ise videonun ismi inanmayanlara kanıt di galiba videoda balonu kendine çekiyor güzel ve gerçekçi ama bazı videoları ise yalan canlı belgesel kanalına girmiş altta live yazıyor fakat canlı değil hayvanları yönlendiriyor video önceden ama live yazıyor nereye gideceklerini biliyor ve elini oraya yapıyor oda gidiyor bu yalan ama bazıları gerçek fademirin iyi seyirler :)

• Like
Tepkiler: Ela

Espanoel

Üye
16 Nis 2020
84
116
33
Az önce psiball çalışması yaptım kağıdın karşısında tepindim 10 kere.Rüzgar etki yapmadı rüzgardan düşmedi,kendi taktiklerimle psiball topu yaptım.Baya enerji biriktirdim kağıda attim,kâğıt gitti ama yavaş şekilde attim rüzgardan değil kâğıt gitti ve arkadaki lambada söndü ?belki videosunu atarim şimdi psiwhel yapıcam.Ondan sonra bir projem var ona caliscam burayada hipnoz katagorisini açılmasını istedim saolsun yardim etti apotheuos acilmasini bekliyom belki psiwheel yapcam video ceksemmi diye dusunuyorum bakicaz simdi psi wheel yapcam birazda meditasyon aksama gelirim baska isimde var

Son düzenleme: