Psi Ball Nedir? Nasıl yapılır? +Videolar

Halwyn

Yeni Üye
18 Ocak 2020
39
38
18
Psi Ball, chi enerjisini yönlendirdiğimiz bir araçtır. Elimizde bu enerjinin bir top şeklini aldığını ve yönlendirebildiğimizi hayal ederiz. Peki nasıl yapacağız? Öncelikle 15-20 dakikalık bir meditasyon yapmanızı, enerji toplamanızı veya içinizdeki negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirmenizi tavsiye ederim. Emin olun daha etkili sonuç alacaksınız.

Bu konu size yardımcı olabilir. Hem rahatlayıp gevşersiniz, hem de negatif enerjinizi atmış olursunuz. Daha sonra; ben güçlüyüm, bunu yapabilirim, psi ball atabilirim v.b sözler ile kendinize telkinler verin. Şimdi geldik işin icraat kısmına. Burdan sonrasını uzun uzun anlatmak yerine benim de izleyip, büyük bir ölçüde faydasını gördüğüm videoları aşağıya bırakıyorum. Bunlarla çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Böyle videoların devamını yine aynı kanalda bulabilirsiniz. Enerjiyle kalın..

Son düzenleme:

Halwyn

Yeni Üye
18 Ocak 2020
39
38
18
İnanan herkes her şeyi yapabilir. İnsanın bir şey yaparken önce kendine inanması lazım. Yapabileceğine, ona gücünün yetebileceğine kendini inandırması lazım. Eğer inandıramıyorsa kandırmakta bir çare. Motivasyonunuzu yüksek tutarsınız. Aaa bu rüzgardan oldu demeyin. Evet yaptım, başardım, şimdi biraz daha uzaktan deniyim gibi kendinizi movite edin.

Apotheous

Yönetici
Yönetici
12 Ocak 2020
50
43
18
Videoya çekip atmaya ne dersin? Diğer siteler gibi tutarsız bir temelimiz olmaz böylece. Daha sağlam bir temel oturtmuş oluruz. Kısa ve öz bir video.

Bunu tüm alanlarda yapmalıyız. Yani ortaya attığımız şeyin gerçekliğini kesin olarak ispatlayabilmeliyiz.

• Beğen
Tepkiler: Halwyn

Apotheous

Yönetici
Yönetici
12 Ocak 2020
50
43
18
Madde maddedir, kağıt veya teneke fark etmez. Sen en zor adımı aşmışsın. Bunu diğer herkesle paylaşıp onlara bunun başarılabilir bir şey olduğunu göstermelisin.

Halwyn

Yeni Üye
18 Ocak 2020
39
38
18
Videoya çekip atmaya ne dersin? Diğer siteler gibi tutarsız bir temelimiz olmaz böylece. Daha sağlam bir temel oturtmuş oluruz. Kısa ve öz bir video.

Bunu tüm alanlarda yapmalıyız. Yani ortaya attığımız şeyin gerçekliğini kesin olarak ispatlayabilmeliyiz.
Tabii ki. İnsanlara kanıtlamak ne kadar zor olsa da hem telekinezi hem pyrokinezi videoları upload edebilirim.

Halwyn

Yeni Üye
18 Ocak 2020
39
38
18
Harika.. Mümkünse bu akşam başla. :D Merakla bekliyorum.
Haklısın zor olacak ama bu yolun dikenli olduğunu bilerek girdik Tepeye varmalıyız.
Odayı bir toplamam lazım haha :D. Hem siz de inanmanıza engel olan şeyleri paylaşırsınız ona göre ayarlamaya çalışırız bir şeyler.

• Beğen
Tepkiler: Apotheous

Apotheous

Yönetici
Yönetici
12 Ocak 2020
50
43
18
Açılmamış bir sigara paketi, gözlük, çakmak ve telefon. Bu videoyu ben de deneyeceğim. Eğer rüzgar ile düşmezse bu adamın haklılık payı olabileceğine kanaat getirebiliriz. :D Herhangi bir hile yapacak bir tipe benzemediği için sadece rüzgarı düşünüyorum...

• Beğen

Halwyn

Yeni Üye
18 Ocak 2020
39
38
18
Açılmamış bir sigara paketi, gözlük, çakmak ve telefon. Bu videoyu ben de deneyeceğim. Eğer rüzgar ile düşmezse bu adamın haklılık payı olabileceğine kanaat getirebiliriz. :D Herhangi bir hile yapacak bir tipe benzemediği için sadece rüzgarı düşünüyorum...
Onları düşürmek biraz zor oluyor. Boş bir kola, didi v.s kutularını dene. Emin ol dipinden bile rüzgar yapsan yerinden oynamıyor. Ne zaman onu indirebilirsem konuya tamamen hakim olduğuma inanırım. Bu arada videolar gelicek kimse kaçtık zannetmesin. Biraz zaman alabilir sadece :D.

• Beğen
Tepkiler: Apotheous

Apotheous

Yönetici
Yönetici
12 Ocak 2020
50
43
18
Onları düşürmek biraz zor oluyor. Boş bir kola, didi v.s kutularını dene. Emin ol dipinden bile rüzgar yapsan yerinden oynamıyor. Ne zaman onu indirebilirsem konuya tamamen hakim olduğuma inanırım. Bu arada videolar gelicek kimse kaçtık zannetmesin. Biraz zaman alabilir sadece :D.
GEce vaktim olursa deneyeceğim. Amacım zaten enerjiyle paketi düşürmek değil rüzgarla düşmediğini görmem lazım. Ve o video da topu attığı anda kamerada biraz oynuyor. Dikkatinizi çekti mi? Videolarını bekliyorum.

• Beğen

Apotheous

Yönetici
Yönetici
12 Ocak 2020
50
43
18
Deneysel ve mümkün olduğunca tutarlı çalışalım. Maji bilimse eğer bu işin böyle yapılması gerekiyor.

• Beğen

Halwyn

Yeni Üye
18 Ocak 2020
39
38
18
GEce vaktim olursa deneyeceğim. Amacım zaten enerjiyle paketi düşürmek değil rüzgarla düşmediğini görmem lazım. Ve o video da topu attığı anda kamerada biraz oynuyor. Dikkatinizi çekti mi? Videolarını bekliyorum.
Emin ol onda rüzgar işlemiyor. Kağıtta falan tereddüt ediyorsun sadece.

Halwyn

Yeni Üye
18 Ocak 2020
39
38
18
İlk mesaja yeni bir video daha etkiledim. Hala şüpheci olan arkadaşlar varsa diye. Şu anda şu didi şişesiyle uğraşıyorum. O bitince yaklaşık 2-3 günümü alıcak gibi düşünüyorum. Enerjimi yoğun hissettiğim bir gün bende video paylaşıcam.

Yeni video:

• Beğen
Tepkiler: Apotheous ve iris

Apotheous

Yönetici
Yönetici
12 Ocak 2020
50
43
18
Bu adam ölü mü şu an? ve Bursa'da yaşadığını söyleme bana be.
Bu video sağlam görünüyor. Sigara paketi devrilmiyor zaten el ile yaptığın hava ile. :D Video atarım demiştim ama çok saçma olacağı için çekmedim. İmkanı yok devrilmiyor. Bu arkadaş nerede nasıl öldü? Biliyor musun?

Halwyn

Yeni Üye
18 Ocak 2020
39
38
18
Bu adam ölü mü şu an? ve Bursa'da yaşadığını söyleme bana be.
Bu video sağlam görünüyor. Sigara paketi devrilmiyor zaten el ile yaptığın hava ile. :D Video atarım demiştim ama çok saçma olacağı için çekmedim. İmkanı yok devrilmiyor. Bu arkadaş nerede nasıl öldü? Biliyor musun?
Yaklaşık 3 sene oldu diye biliyorum. Kalp krizinden ölmüş olması lazım. Keşke önceden fark edebilseydim şu adamı. Seminerler falan yapıyordu, katılma şansım olurdu...