Leviathan_

Leviathan_

Yeni Üye
18 Ocak 2020
13
13
3
Merhabalar öncelikle yeni bir üye olduğumu belirtmekle beraber;

-Uzun süredir maji, tılsımlar, iksirler, büyüler, simya ve okültizm ile ilgilenen birisiyim

-Kesin kalıplar içerisinde bir inancım yok tüm inançların aslında bir bütün olup aynı gerçekliği anlattığı ve her birinin bir tutam doğruluk payı olduğuna inanırım

-Şuanlık düzenli bir işim yok bir ilimizde yardıma muhtaç insanlara para karşılığı yardımcı oluyorum.

-Öğrendiğim her şeyin temelini ilimizin içindeki bir topluluktan öğrendim. Temeli attıktan sonra kendimi geliştirerek yoluma devam ediyorum

-Her inançtan, inanıştan insanla konuşmayı ve bilgimi paylaşmayı severim o yüzden şuan buradayım

Mümkünse siz de kendinizi bu yazının altında tanıtırsanız tanışabiliriz

• Beğen
Tepkiler: iris

Halwyn

Yeni Üye
18 Ocak 2020
39
38
18
Bende şimdi üye oldum. Konu kirliliği yapmamak için özetliyim burda:

-Yaklaşık 2 aydır Telekinezi ve Pyrokinezi ile ilgileniyorum.

-Müslümanım. Her bilginin, gücün ve kuvvetin insan aklında ve inancında olduğunu düşünüyorum.

-Büyüye ve parapsikolojiye inanan bir kimseyim. Ailem bir büyü yüzünden ayrıldı, dağıldı. Fakat çok kolay şekilde bozulacağına inanan, gücün ve kuvvetin yalnız Allah'ta olduğunu, ancak onun izni niteliğinde gerçekleştiğini savunan bir tarafım. Bu yüzden bu konularda imanım kuvvetlidir. Bir korkum veya çaresizliğe düşme gibi bir durumum yoktur.

-Dışarda kimseyle böyle konuları tartışamıyoruz. Ya dalga geçiyolar, ya deli v.s diyolar birazda bu konuda arkadaş edinmek için bu foruma katıldım.

-Bende her inanca saygı duyarım. İslam dinini sağdan soldan gördüğümüz gibi değil, doğru bir şekilde uyguladığım için bu konuda bağnazlığım çok şükür yoktur. Herkes dostumuz kardeşimizdir. İstiyorsa satanist olsun.

Hayırlısı olsun bakalım. Merhabalar herkese. :)

• Beğen
Tepkiler: Leviathan_ ve iris

Halwyn

Yeni Üye
18 Ocak 2020
39
38
18
Büyülerle uğraşan ve dini inancı olmayan birisi olduğun için soruyorum. Büyü yaparken yardım aldığınız varlıklar v.s yok mu? Veya yapımı esnasında neler oluyor? Tabi bunu detaylı olarak açıklamanız doğru olmaz. Öğrenmek için sormuyorum merak ettiğimden biraz :D.

Leviathan_

Yeni Üye
18 Ocak 2020
13
13
3
Sorduğun soruyu şu şekilde yanıtlayayım dostum :D Bahsettiğim gibi kalıplar içerisinde bir inancım yok ben tüm dinler içerisinde anlatılan varlıkların bir kısmının doğru bir kısmının yanlış olduğuna ve bir bütün olduklarına inanırım. Sorduğun soru çok iyi bir soruydu benim de inancımı tam olarak tarif edebilmeme yardımcı oldu.

Halwyn

Yeni Üye
18 Ocak 2020
39
38
18
Sorduğun soruyu şu şekilde yanıtlayayım dostum :D Bahsettiğim gibi kalıplar içerisinde bir inancım yok ben tüm dinler içerisinde anlatılan varlıkların bir kısmının doğru bir kısmının yanlış olduğuna ve bir bütün olduklarına inanırım. Sorduğun soru çok iyi bir soruydu benim de inancımı tam olarak tarif edebilmeme yardımcı oldu.
Müslüman olduğum için biz hep büyü işlerinde v.s cinni varlıkların yardımcı olduğuna inanırız. O yüzden sordum bu soruyu :D. Peki büyülerden korunmak v.s için bir tavsiyeniz veya düşünceniz var mı?

Leviathan_

Yeni Üye
18 Ocak 2020
13
13
3
Müslüman olduğum için biz hep büyü işlerinde v.s cinni varlıkların yardımcı olduğuna inanırız. O yüzden sordum bu soruyu :D. Peki büyülerden korunmak v.s için bir tavsiyeniz veya düşünceniz var mı?
Büyüden korunmanın çeşitli yöntemleri var dostum. Ben en çok muskaları tercih ediyorum. Ancak inancın doğrultusunda hareket edersen korunacağına düşünüyorum. Benim fikrime göre her inancın doğruluk payı vardır hatta ben farklı dinlerin metotlarının da kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: Halwyn

Halwyn

Yeni Üye
18 Ocak 2020
39
38
18
Büyüden korunmanın çeşitli yöntemleri var dostum. Ben en çok muskaları tercih ediyorum. Ancak inancın doğrultusunda hareket edersen korunacağına düşünüyorum. Benim fikrime göre her inancın doğruluk payı vardır hatta ben farklı dinlerin metotlarının da kullanıyorum
Teşekkür ederim cevaplarınız için.