İyiyim-Kötüyüm Oyunu

DAİMON

Üye
14 Nis 2020
81
324
93
Tırnağını düzgün kesebilmekte iyi misin ?
Tabiki bir sanat gibi ince ince işliyorm👻

Eklembacaklılar la aran iyi mi?
(Ben yaklaşamıyorm ama insanlar soslayıp baharatlayıp kıtır kıtır, çatır çutur hart hurt zart zurt asdjkdldşeieieşşeldlx xmxömzösösçsşşlllolollolll🧐)

@star53 eve gün aşırı böcek giriyor. Bundan sebep sürekli birilerinin başına ekşiyorum , napmalıyım🤺
(konu açılmışken işim görülsün🙇‍♀️)

Son düzenleme:

star53

Büyücü
3 Nis 2020
422
1,867
93
Tabiki bir sanat gibi ince ince işliyorm😄👻

Eklembacaklılar la aran iyi mi?
(Ben yaklaşamıyorm ama millet yiyor🤷‍♀️ )

@star53 eve gün aşırı böcek giriyor. Bundan sebep sürekli birilerinin başına ekşiyorum , napmalıyım🤺
(konu açılmışken işim görülsün😅)
Değil, dediğim gibi gördüğüm yerde imha modu 😁 Markov muydu neydi öyle bı ilaç var. Eve girebilecekleri yerlere sıkın. Ne kadar uzun süre etkili bilmiyorum ama gecemiyorlar nedense. Yine de en mantiklisi normal ilaçlama eğer sayıları fazlaysa. Bunun bide saklananları var çünkü.
Soruyu unutmuşum etraftaki gürültüyü bastırmakta iyi misin?

star53

Büyücü
3 Nis 2020
422
1,867
93
Evet, mükemmel kaçarım :)

Kendini kontrol edebilmekte iyi misin ?
Bu aralar değilim sanki. Öyle hepten dellenmiyorum ama ters bişey görünce direk iğneliyorum. Bu gün bana bağırıp üzerime koşan köpeğe aynı şekilde karşılık verdim. Sahibinin arkasında garip garip bana bakıyordu en son :D Sanırım bu ara kim ne gönderirse onu alıyor benden :) Sos yapmakta iyi misin? İyiysen kızartma ya da makarna için bir şey önerebilir misin? Yeni bişey denemeyi düşünüyorum da :D

Dennis

Üye
26 Nis 2020
72
255
53
Sos yapmakta iyi misin?
İyiyim.
Domatesi rendele, sarımsak ta rendele, ikisini biraz kavur.

Kekik ve fesleğen ekle. Karabiber de ekle. Ve biraz limon sıkarak hafiften ekșit.

Bitime yakın hakiki tereyağı ile altın vuruşu yap.

Ana sosun hazır.

İstersen içine yumurta kır menemen olsun, istersen Mayonezle karıştır dip sos yap. İstersen yoğurtla karıştır Light sos olsun. İstersen tavuk suyu ekle çorba olsun 😍

star53

Büyücü
3 Nis 2020
422
1,867
93
İyiyim.
Domatesi rendele, sarımsak ta rendele, ikisini biraz kavur.

Kekik ve fesleğen ekle. Karabiber de ekle. Ve biraz limon sıkarak hafiften ekșit.

Bitime yakın hakiki tereyağı ile altın vuruşu yap.

Ana sosun hazır.

İstersen içine yumurta kır menemen olsun. İsterse. Mayonezle karıştır dip sos yap. İstersen yoğurtla karıştır Light sos olsun. İstersen tavuk suyu ekle çorba olsun 😍
Fesleğen ve limonla denemedim. Diğerleriyle hiç denemedim :D Bakacağım bir sonraki sefere :) Soru hakkı sendeydi bu arada. Sormazsan başkası sorsun, ben uyuyacam :D

Düzeltme: Sormuş :D

star53

Büyücü
3 Nis 2020
422
1,867
93
İlk yardım eğitimi aldım ama bilmiyorum, gerçek bir olayda hiç denemedim :unsure: Sorumluluk bizde olduğu için koma pozisyonuna getirir beklerim galiba başında en fazla.
Akıl sağlığını düzgün tutmada iyi misin?
(Ben hayır...) 😂
Akıl sağlığı yenen bir şey olsaydı düzgün tutardım ben :D
Etrafındaki sorunlarla baş etme konusunda iyi misin?

20 Nis 2020
138
691
93
Ankara
İlk yardım eğitimi aldım ama bilmiyorum, gerçek bir olayda hiç denemedim :unsure: Sorumluluk bizde olduğu için koma pozisyonuna getirir beklerim galiba başında en fazla.

Akıl sağlığı yenen bir şey olsaydı düzgün tutardım ben :D
Etrafındaki sorunlarla baş etme konusunda iyi misin?
Bu aralar gerçekten çok iyiyim. Kriz yönetimi konusunda kurumdan dolayı çok iyi yönettim diye düşünüyorum. Bakalım devamında neler olacak... Sorunlar benle baş edecek gibi görünüyor.

Boool köpüklü türk kahvesi yapmada iyi misin??

Starss

Psişik Üye
3 Nis 2020
348
1,537
93
Suyu, kahveyi, şekeri
Şekeri, kahveyi, suyu
Kahveyi, suyu, şekeri
Kahveyi, sekeri, suyu ( ayni hesaba gelse de denemis olmak için )
Ilk karistirdim
Son karistirdim
Ama yine de bol köpüklü yapamadim.
Sonuç kahve makinesi almak oldu.
Yine de tam yapabildigim soylenemez.
Yatar yatmaz uyumak için yontemin var mi ?

20 Nis 2020
138
691
93
Ankara
Suyu, kahveyi, şekeri
Şekeri, kahveyi, suyu
Kahveyi, suyu, şekeri
Kahveyi, sekeri, suyu ( ayni hesaba gelse de denemis olmak için )
Ilk karistirdim
Son karistirdim
Ama yine de bol köpüklü yapamadim.
Sonuç kahve makinesi almak oldu.
Yine de tam yapabildigim soylenemez.
Yatar yatmaz uyumak için yontemin var mi ?
Ben de çözümü buldum fazla kahve koyunca köpürüyor denendi 👍🏻 Kahve makinesi daha kolay. Bayramda 86 fincan kahve yapmışlığım var 😂 bol kahve ve bol köpük.

Var : telefonla yatmak.
Bazen uyuya kalıyorum ve telefon yüzüme bile düşüyor.

Alarm ilk çaldığında erkenden kalkmakta iyi misin?
Alarm çalmadan uyananlardanım ben. Okul öncesi alarmı 6 ya kurup 5 buçuk gibi kalktığım oluyor. Öyle huyum vardır alarmla yarışıyorum 😂

El işinde iyi misin? (herhangi alanda)

DAİMON

Üye
14 Nis 2020
81
324
93
El işinde iyi misin? (herhangi alanda)
Her alanda 🤣abartmıyorum. Nakış, resim, çizim, yazı, kesim, dikim...
Cenabı Rabbül Alemin e şükürler olsun.

Benim oldugum mutfakta pasta bile kesmezler, bıçak hep bendedir.
Eti de iyi keserim benden iyi kasap olur arkadaşlar. Son kurban bayramında hayvanın kafasını derisini ben yüzmüştüm. Biraz güç lazım tabi bele çok yüklendim 👻Kesin bilgi yayalım.

Ütü yapmada iyi misin? ☺