İyiyim-Kötüyüm Oyunu

Dennis

Üye
26 Nis 2020
72
255
53
Iyiyim hatta yorumumu katarak çevirmede daha iyiyim.

Hatta canlı tercumede iki tarafın arasını bulmak için öyle ince çeviriler yaparım ki, hem kaprisleri köreltirim, ultimatomları nezaketleștiririm, küfürleri șevkat göstergesi haline getiririm. 🧘‍♂️

Lanet olsun içimdeki insan sevgisine.

Aşık olmada iyi misin? (1 den 5e kadar)

Dennis

Üye
26 Nis 2020
72
255
53
Ben direk umursamamakta iyiyim.
'Umursamaz davranmak' ta bile benim için eser miktar umursamak teklikesi var 🤨

Instagrama fotoğraf ya da history atmada iyi misin?

Starss

Psişik Üye
3 Nis 2020
348
1,537
93
Ahh nerde. Bir fikre ya da duyguya takılıp kaldiysam onun en kötü haline inanacak hatta etrafimi ikna edecek kadar sabit fikirliyim. Sonra işte tam da düşündüğüm gibi der başka senaryoya geçerim. O esna da hicbir olay ya da eylem dikkatimi dagitamaz.
Yorgana nevresim geçirmede iyimisin ?

Dennis

Üye
26 Nis 2020
72
255
53
Dökmeden yiyebiliyorum ama benim sorunum çorbaları kaseye dökerken oluyor. Kepçem olmadığı için tencereyi kasenin üstüne kırarak ve radyasyon varmış gibi geride durarak döküyorum artık. Ama yine de mikro damlacıklar sıçrıyor.

Ne hikmetse bir kepçe almak bir türlü nasip olmadı. Zihnim bunu önemli görmüyor galiba ama üstüm her seferinde batıyor.

Bilișsel blokajlarımın bir kısmını hala kıramıyorum. Mesela yarın bir kepçe almak aklıma gelmez büyük ihtimalle önünden geçsem bile. Ama şu an yarın bir kepçe alacağım zannediyorum 😀

Plaj voleybolu oynamada iyi misin?

20 Nis 2020
138
691
93
Ankara
Sevmediğim tarafları var. Bir anda alev alabiliyorum, hoş değil.

Kalabalığa karışmakta iyi misin ?
İyiyimdir ama çok insana alerjim var direkt böyle çok kalabalığa girince nası bir yere düştüm ben diye bunalmaya daralmaya başlıyorum. Biliyorsunuz cehennem de kalabalık.. :D

Bir konu hakkında (herhangi bir şey olabilir) demek istediklerini tamamen yansıtmada iyi misin?

DAİMON

Üye
14 Nis 2020
81
323
93
Benzer işler yüzden mandalinayı daha çok seviyorum :)
Öyle mii
Evellah ben makinadan daha güzel soyarım. 🙅‍♀️😃
Sanatçı elinden portakal yemekte, ne bilyim herkese naâåãsip olmaz 😍🍊

Kübizm akımının etkisinde soyulan portakalları Fransız rokokosuyla bezenmiş meyve kaselerinde hizmetkarlar eşliğinde👳🏾‍♂️👳‍♀️ huzurunuza getirtirim 😍😍🍊
Fonda.. 🥁😍! 🏖

Hafızamda istediklerimi tutmakta iyiyim ama ezberci sistemi sevmiyorum. Gariptir ki hikaye anlatmayı da harikulade beceremem.
(Galiba şu an kendime yabancılaştım🐧)

Büyük karaböcekleri evden uzaklaştırma da iyi misin? En büyükleri ama bak🏌️‍♀️. 🙈

Son düzenleme:

star53

Büyücü
3 Nis 2020
422
1,867
93
Öyle mii
Evellah ben makinadan daha güzel soyarım. 🙅‍♀️😃
Sanatçı elinden portakal yemekte, ne bilyim herkese naâåãsip olmaz 😍🍊

Kübizm akımının etkisinde soyulan portakalları Fransız rokokosuyla bezenmiş meyve kaselerinde hizmetkarlar eşliğinde👳🏾‍♂️👳‍♀️ huzurunuza getirtirim 😍😍🍊
Fonda.. 🥁😍! 🏖

Hafızamda istediklerimi tutmakta iyiyim ama ezberci sistemi sevmiyorum. Gariptir ki hikaye anlatmayı da harikulade beceremem.
(Galiba şu an kendime yabancılaştım🐧)

Büyük karaböcekleri evden uzaklaştırma da iyi misin? 😅
Lisenin ortasına kadar akrepleri görünce çığlık atardım. Sonra kız gibi akrep görünce çığlık atmayı bırakıp yavaş yavaş terminatöre bağladım. Her ne olduysa evde görülme sıklığı azaldı hayvanların yavaş yavaş 😆 Aynı şekilde başka böcekler görürsem ilk işim neden geldiklerini araştırmak oluyor. Sonra zehirli ise işini bitiririm, değilse bir peçete ile atarım dışarı.
Baş edemezsem ilaçlama devreye girer. Şimdilik pek ihtiyacım olmadı ama tespih böceği görürseniz hemen sağı solu ilaçlayın. Hayvan gibi üreyip istila ederler haberiniz olmaz.
Ne sorsam bilemedim.
Elysion kurtardı ama silmek istemiyorum xd
Elysioncugum fabrikada koca bölümün tek temizlikcisiydim diyim sen anla. İşimi bayağı iyi yapiyormusum ki ilaç yoluyla ölen ya da hastanelik olan olmadı.
Bebek bakmada iyi misin? Ablamın bebişini bakarken biraz dagildim da uyku düzeni bakımından 😁