İyiyim-Kötüyüm Oyunu

20 Nis 2020
138
691
93
Ankara
Ezberim iyidir.

Çok önemli bir şeyse karşımdakine anlatıyormuş gibi anlatırım öyle ezberlerim. Bir de müzik dinleyerek okuya okuya ezberlerim. Imm başka... Bir kere ses kayıt edip dinlemiştim. Öyle de çok iyi oluyor bazı duaları öyle öğrendim ve ezberledim.

Duygularını açıkça yansıtmada iyi misin/ kötü müsün?

Dennis

Üye
26 Nis 2020
72
255
53

berksurucu

Aktif Üye
23 Nis 2020
116
481
63
Kaosu yönetmekte doğuştan iyiyim. En azından topraklayıcı tarafım beni hiç yanıltmadı.
Hatta ben düzeni devam ettirmekte kötüyüm ?

(Derken biri yazdı.)

Evet yaşlanıyorum ')

İyiyim.

Dedikoduda iyi misin?

dedikoduya bayılırım... dedikodu parayla deseler; kredi çeker, sağdan soldan borç bulur yine dedikodu yaparım... ?‍♂

Laf ebeliğinde iyi misin ?

Elysion

Psişik Üye
3 Nis 2020
312
1,395
93
Hayır tabi ki, anında etrafı panikletip başımıza dünyanın en kötü şeyinin gelmekte olduğuna inandırırım tabi buna önce ben inanırım :oops:
Koku almakta iyi misin, sadece besinlerin değil doğanın, hislerin, enerjinin kokusunu alır mısın ?

star53

Büyücü
3 Nis 2020
422
1,867
93
İnsan izi sürmekte iyiyim :D Etraftaki bira şişelerinden çok uzağa gitmedikleri anlaşılıyor :D Domuz izi de sürebiliyorum, çamurda belli oluyo. Bide göpekler. Onların izini sürmeye gerek yok, kendileri geliyo :D
Araba sürmekte iyi misin?

20 Nis 2020
138
691
93
Ankara
İnsan izi sürmekte iyiyim :D Etraftaki bira şişelerinden çok uzağa gitmedikleri anlaşılıyor :D Domuz izi de sürebiliyorum, çamurda belli oluyo. Bide göpekler. Onların izini sürmeye gerek yok, kendileri geliyo :D
Araba sürmekte iyi misin?
Yanii arabama binenler güzel yorumlar yapıyor. Ama benim açımdan en şeytani yönüm trafikte çıkıyor 😂 Ama dikkatli ve güzel sürerim. (Bu arada sinyaller araba süsü değildir teşekkürler 😂😂)
Resim yapmada iyi misin?