Forumda Görmek İstedikleriniz

Syka

Büyücü
5 Nis 2020
686
2,367
93
Az önce Starss ın konusunu okuyordum. Yarısını tekrar okumak üzere gevezeliğe döndüm geri geldim anasayfada konu kayboluyor. Aramakta sıkıntı güncel olanlar yukarıda kalsa güncellendikçe. Ne güzel olur ?

berksurucu

Aktif Üye
23 Nis 2020
116
485
63
Ben içerik ve üye kalitesi taraftarıyım...

Cin çağırmalı, büyü yapmalı, geceleri varlık görmeli, kendini melek zannetmeli ergen içerikler yerine yeni nesil tanımların olduğu bir yapı olmalı...

Madde ve Ruh yeniden tanımlanmalı...

Doğru ve güçlü argümanlarla tüm gerçekler sorgulanmalı... Gerekirse semavi dinler bile...

Sistemsel olarak ise evet bildirimlerde aktif link olmalı.

Ayrıca gözlerimden ateş çıkarabilmeliyim. Ve cin emojisi kullanarak istemediğim üyelere cin tebelleş edebilmeliyim. ?

Gil Galad

Yeni Üye
25 Nis 2020
41
190
33
Bence güncel konular yukarıda gözükmeli, daha önce okuduğum konuyu ararken çok vakit kaybediyorum.
Geçmişten bul demeyin, zira ikisi arasında bir fark yok.

• Like
Tepkiler: Syka

Gil Galad

Yeni Üye
25 Nis 2020
41
190
33
Flood.

Solda neler yeni bölümünden filtreyi kaldırınca işi çözdüm ama siz yine dediğimi bir düşünün derim :).

Witch

Yönetici
12 Ocak 2020
104
246
43

Esinti

Psişik Üye
10 Nis 2020
332
1,051
93
Konuya en son yorumu yapanı görmek ve bu sayede konunun üste çıkması. Top15 gibi.

• Like
Tepkiler: Syka

maske

Üye
4 Nis 2020
90
228
33
Forumun, yazılan harfleri yememesi.
Böyle birşey var. Yazılar yazılıyor düzeltmeler yapılıyor ve gönderiliyor. Bir bakmışsın kelimeler bölünmüş, harfler silinmiş yazı şeyriye çorbasına dönmüş. Bu problemi yaşayan başkası var mı?

• Like
  • Haha
Tepkiler: DAİMON ve star53

Syka

Büyücü
5 Nis 2020
686
2,367
93
Böyle birşey var. Yazılar yazılıyor düzeltmeler yapılıyor ve gönderiliyor. Bir bakmışsın kelimeler bölünmüş, harfler silinmiş yazı şeyriye çorbasına dönmüş. Bu problemi yaşayan başkası var mı?
İlginç.? Hayır.

*Şehriye çorbası o. Ve o kadar karışık değil o çorba en azından Tavuklu Düğün Çorbası kadar.

Witch

Yönetici
12 Ocak 2020
104
246
43
böyle bişey olması imkansız.

Elysion

Psişik Üye
3 Nis 2020
313
1,401
93
Bana da olmuştu birkaç kere düzeltme yaparken imlecin bulunduğu yerden harfleri yazarken eğer kelimenin harf sayısı öncekinden fazlaysa olmuyordu, yani bir harf yerine sadece bir harf yazılabiliyordu.

• Like
  • Wow
Tepkiler: star53 ve Syka