Dinlediğimiz şarkıları paylaşalım

DAİMON

Psişik Üye
14 Nis 2020
255
1,017
93
Ne varsa buğusu genzi yakan
Ekmek gibi aşk gibi Ah...
Ne varsa güzellikten yana
Bölüştüm, büyümüştüm.

• Like
Tepkiler: Elysion

DAİMON

Psişik Üye
14 Nis 2020
255
1,017
93
Kızıl gül olmayaydı
Sararıp solmayaydı
Bir ayrılık bir ölüm
Heç beri olmayaydı.

• Like
Tepkiler: Elysion

DAİMON

Psişik Üye
14 Nis 2020
255
1,017
93
Eskiden duygularıma tercüman olan şarkıları daha çok dinlerdim. Şimdi içerikle hiç alakam kalmamış.

Değişmişim.

Mesela bu şarkı
Şu an çok dinleyecek pozisyondayım o kadar güzel ki...
Ama içerigiyle inanın zerre alakam yok. ☺
Ailem duysa bu kız unutamamış dertlenmiş diyecek belki de ama şarkıdaki hiçbir cümle ama hiçbir cümle benim özümü yansıtmıyor. Ses güzel tını güzel...
Hatıran yeter diyor mesela.
Bende diyorum ki, Allah aşkına ne hatırası ndan bahsediyorsun sen aahshjsldl😂

Anaksarate

Büyücü
24 Ocak 2020
1,346
5,443
113
İstanbul
Yolda duysam 3 kere döner bakarım bu ses nereden geliyor diye. Aklımın ucundan geçmez Türkiye'den Jazz temalı Fransızca şarkı çıkacağı. Kadının dile hakimiyeti, ses kullanımı ve müziğin dokusu.. Aman amannnn amannnn.

Geçmişin güzel yankılarını dinledikçe ; teknocu tayfanın öldürdüğü beyin hücrelerini itinayla sevesim geliyor. :cautious:

....

Issız Adam filmini anımsatan, Issız Anaksarate bırakayım bir de şuraya 😄 Yeter bu kadar goygoy :p
Sevdim o kadar !

DAİMON

Psişik Üye
14 Nis 2020
255
1,017
93
@DAİMON unutmak için kendine telkinde bulunuyorsun gibi ☺
Bir şey hissetmiyorum ama doktor hanım bana inannn🙈
Mesela bugün de ders çalışırken Ferdi Tayfur un şu şarkısını dinlerken yine hatıran yeter diyor, unutmak mümkün mü böyle bir aşkı, diyor.
Ama dinlerken sadece sesi ve şarkıyı taltif ediyorm. Hoşuma gidiyor hisli oluşu ama ben değilim hisli olan sarkıcının sesindeki hüzün içime işliyor sanatın tadını alıyorm gibi gibi 🧐🙄🙈.

Kendime de şaşırıyorm. Eskiden böyle değildim. 🙈

Büyümüşüz. Büyütmüşler ☺