Daha önce var olmus ya da hala var olan büyücüler ile irtibat kurulabilir mi?

Pecesiz.isis

Yeni Üye
13 Ocak 2020
40
24
8
Mesela merlin ya da tanrıça medea, kirke... Tanrıçalarla ya da daha önce yaşamış büyücülerle irtibata gecebilir miyiz? Tabi ki zor biliyorum ama denememiz icin en azindan bir yol bilmemiz gerekiyor. Fikri olan var mi :/

Hades Of Gates

Yeni Üye
24 Şub 2020
5
1
3
Geçemezsin. Astral veya mistik varlıklar isterse veya seni seçerse sana ufak çaplı beynine telepatik fikirler yollayabilir.

astral tanrılar, insanların sahte oluşturdukları tanrılardır,inandığı için o enerjiden varlık astral boyutta oluşuyor (tüm düşüncelerimiz böyledir düşünürsen bir boşlukta enerjisel olarak oluşur)

mutlak yaratıcı Allah’tır.
atom ,çizgisel hız ,genişlik enlem boylam gezegenler ve evren...
insanın aklı almıyor demi ?
En güçlü X bir peygamberin bildiği gizli İlimler bile gerçek ilimler hazinesinde okyanusta 1-2 damla kadar , Allah ın ilim hazinesi gücü çok çok sonsuz. Ne istersen Allahtan iste.

Allahtan istemen için rütüel davet veya bişey yapmana gerek yok onunla konuşsan yeterli, o senin yaratıcın seni en iyi o anlar o bilir

Hades Of Gates

Yeni Üye
24 Şub 2020
5
1
3
Hepimiz bazı insanlara kızıyoruz sabır gösteriyoruz, kalbimizi kırıyorlar , kötülük yapıyorlar...

3 kuruşluk insanlar için büyü yapmaya değmez,

yetenek öğrenme amaçlı yapıyorsan, genelde ergenler bi tavır alıyolar İzlediği filmlerle gaza gelip büyü yapmaya başlıyolar, harbisem şeytanın o filmler vasıtasıyla sizi böyle yaptırdığını Bilmiyorsunuz.
Büyü acizliktir pisliktir.

2020 türkiyesinde yaşıyoruz büyü ve büyücü mü kaldı ? Ülke gelişmiyor Teknolojik biyolojik veya bilimsel şeylerle uğraşın, büyü yapanda zarar görüyor.

iyi birşey olsa senden önce ben yaparım

uçma büyüsü var mı ha ???
Boyut değişme ışınlanma madde oluşturma büyüleri var mı ??

yokkkkk !!!

anca karı koca ayırma böyle pis pis lanetli şeyler var.
Sizin annenize ve babanıza büyü yapıp kavga ettirtseler hoşunuza gider mi ?

Witch

Yönetici
Yönetici
12 Ocak 2020
61
76
18
Hepimiz bazı insanlara kızıyoruz sabır gösteriyoruz, kalbimizi kırıyorlar , kötülük yapıyorlar...

3 kuruşluk insanlar için büyü yapmaya değmez,

yetenek öğrenme amaçlı yapıyorsan, genelde ergenler bi tavır alıyolar İzlediği filmlerle gaza gelip büyü yapmaya başlıyolar, harbisem şeytanın o filmler vasıtasıyla sizi böyle yaptırdığını Bilmiyorsunuz.
Büyü acizliktir pisliktir.

2020 türkiyesinde yaşıyoruz büyü ve büyücü mü kaldı ? Ülke gelişmiyor Teknolojik biyolojik veya bilimsel şeylerle uğraşın, büyü yapanda zarar görüyor.

iyi birşey olsa senden önce ben yaparım

uçma büyüsü var mı ha ???
Boyut değişme ışınlanma madde oluşturma büyüleri var mı ??

yokkkkk !!!

anca karı koca ayırma böyle pis pis lanetli şeyler var.
Sizin annenize ve babanıza büyü yapıp kavga ettirtseler hoşunuza gider mi ?
Daha fazla at gözlüklerinle millete savurup bağnaz bağnaz konuşmaya devam edersen uyarı alacaksın.

• Beğen
Tepkiler: Pecesiz.isis

Hades Of Gates

Yeni Üye
24 Şub 2020
5
1
3
Daha fazla at gözlüklerinle millete savurup bağnaz bağnaz konuşmaya devam edersen uyarı alacaksın.
atlar gözlük takmaz, gerçeği konuştum büyücü ve satanist insanların ağrına gitmesi normal istersen banla mutlu olursun, zaten parapsikoloji siteleri ölmüş, paylaşım yapan yok büssürü site kapanmış.

bana şunu söyle uçma büyüsü yok mu?
Niye hep karı koca ayırma aşık etme gibi illegal şeyler var ? İllegale laf söyledim diye bana uyarı vericeksen ne diyim.

Hades Of Gates

Yeni Üye
24 Şub 2020
5
1
3
Eğer lafımı majicilere dediğimi anladysan onlara demedim ama onlarada bikaç kelamım var

majicilerde yok cin kontrol etmek yok enerjiyle büyüler falan, daha insan kendini kontrol edebilse salisede kilometreleri evrenleri aşar, cine mi gerek kalır ? Başkasının enerjisine mi gerek kalır, o bildiğilinizi sandığınız şeytani ilimler hepsi bi işe yaramaz, ben gezegeni yok edebilecek teknolojik birşey yapıp salsam hangi büyü durdurabilir

Witch

Yönetici
Yönetici
12 Ocak 2020
61
76
18
atlar gözlük takmaz, gerçeği konuştum büyücü ve satanist insanların ağrına gitmesi normal istersen banla mutlu olursun, zaten parapsikoloji siteleri ölmüş, paylaşım yapan yok büssürü site kapanmış.

bana şunu söyle uçma büyüsü yok mu?
Niye hep karı koca ayırma aşık etme gibi illegal şeyler var ? İllegale laf söyledim diye bana uyarı vericeksen ne diyim.
Ne ararsan onu bulursun.
Eğer lafımı majicilere dediğimi anladysan onlara demedim ama onlarada bikaç kelamım var

majicilerde yok cin kontrol etmek yok enerjiyle büyüler falan, daha insan kendini kontrol edebilse salisede kilometreleri evrenleri aşar, cine mi gerek kalır ? Başkasının enerjisine mi gerek kalır, o bildiğilinizi sandığınız şeytani ilimler hepsi bi işe yaramaz, ben gezegeni yok edebilecek teknolojik birşey yapıp salsam hangi büyü durdurabilir
Bunu diyip Gate Of Hades nickini kullanmak?

• Beğen
Tepkiler: iris

Hades Of Gates

Yeni Üye
24 Şub 2020
5
1
3
Destan yazdım ama paylaşmaktan vazgeçtim. Neyse herkes aynı şıkkı işaretlemez.
Uçma büyüsü yazınca Harry potter çıkıyo.
Karı koca ayırma yazsan hemen tarifi çıkıyo.

Nickim eski bir oyundaki terim, güzel geldi bende nick yaptım.
Ciddi Güzel büyülerden bahset sana hak veriyim ?

• Beğen
Tepkiler: Apotheous

Apotheous

Yönetici
Yönetici
12 Ocak 2020
67
51
18
‘’Ciddi güzel büylerden bahset sana hak vereyim.’’ Çelişkinin dibini yaşadığının farkında değilsin. Bu da büyü ve majiyi tamamen anlamamış olmandan kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Aldığımız nefes ciddi güzel büyülerden biridir hatta en güzelidir. Majidendir desek daha doğru olur maji ve büyü aynı şey değil ama yakınlar.
Bir çok forum ölmüş diye bandan çekinmek doğru olmaz. Bu siteyi kurma amacımız, herkesin özgür olması ve bu işe cidden kafa yoranların fikir alışverişinde bulunması.
İstediğin görüşe saldır hiç sıkıntı yok ama kimseyi kırmadan.