Bu erkekler ne ister ?

Elysion

Psi┼čik ├ťye
3 Nis 2020
395
1,729
93
@Anaksarate birden ka├ž─▒r beni deyince kar─▒s─▒na k─▒skan├žl─▒k yapmas─▒ gereken ama nas─▒ bir duygu oldu─čunu bilmeyen Dexter gibi kal─▒yorum ├Âyle :D Tatl─▒m ben ka├ž─▒ramam seni ├Âmr├╝mde hi├ž k─▒z ka├ž─▒rmad─▒m sen ba┼čkas─▒yla ka├ž en iyisi, yeniden gelince bulurum sizi d├╝ello ederim onunla kurtar─▒r─▒m seni ­čśé Tabi hangi huzurevinde oldu─čunu bana yazars─▒n gazete ilan─▒yla Rumuz OTUZYILDIRBEKLEYENAFROD─░T olsun ­čśŹ

DA─░MON

Psi┼čik ├ťye
14 Nis 2020
255
1,017
93
Pe┼čin h├╝k├╝ml├╝ olma ­čśÇ
Hakl─▒s─▒n anaksarte. ­čĄö
─░leride ba┼č─▒m─▒za ne gelece─čini ne bilicez. Bak─▒n bug├╝n corona belas─▒na... Belki bir g├╝n sava┼č ├Âl├╝m kal─▒m derken d├╝nyada insaniyet nam─▒na bir o bir ben kal─▒r─▒z belli mi olur, o zaman Allah taraf─▒ndan evlen emri gelir filan mecbur el mahkum evleniledebilir yani ­čĄö
Sonra da kabil gibi katil olurum ­čĹÇ bu sefer ilk insanlar dan Daimon Dennis i ├Âld├╝r├╝p g├Âmd├╝ diye milyonlarca y─▒l afi┼če ediliriz ­čĄö

Katil olurum ├ž├╝nk├╝ ben biliyorm ­čśé

Anaksarate

B├╝y├╝c├╝
24 Ocak 2020
1,346
5,443
113
─░stanbul
Ne tarafa bak─▒caz telefon dan anlayam─▒yorum. ­čÖł
@Elysion yazm─▒┼č ya ona dedim. Valla Dennis konusunda da b├╝y├╝k konu┼čma. Al sana bela, ├žek dur derse Allah i┼čin i┼č olur ­čśÇ
Dimi @Dennis ? Neticede ├žekilmez, lanet birisin :p

┼×aka bir yana. Herkesin hakk─▒nda iyisi, g├╝zeli olsun. Kimsenin aya─č─▒na ta┼č de─čmesin.

Dennis

Aktif ├ťye
26 Nis 2020
153
540
93
Belki bir g├╝n sava┼č ├Âl├╝m kal─▒m derken d├╝nyada insaniyet nam─▒na bir o bir ben kal─▒r─▒z belli mi olur, o zaman Allah taraf─▒ndan evlen emri gelir filan mecbur el mahkum evleniledebilir yani ­čĄö
Fantazi d├╝nyan─▒n s─▒n─▒rlar─▒na hayran kalmamak ne m├╝mk├╝n ­čÖć

Dennis

Aktif ├ťye
26 Nis 2020
153
540
93
Sen kendine daha ├žok hayrans─▒n cnm­čśä
Demek d├╝nyada sadece ikimiz kal─▒rsak evlenebiliriz. Demek sadece o zaman bana bakars─▒n.

A┼čkolsun. ├ťz├╝leyazd─▒m bak ┼čimdi DA─░MON. ├ç├╝nk├╝ iyi birisin.
Ger├ži bi dakka ya,

D├╝nyada sadece ikimiz kalsak sanki sana ├žok ta sorard─▒m o saatten sonra beni ister misin istemez misin diye ­čĹ╗...

­čĺć

Son d├╝zenleme: