Bu erkekler ne ister ?

Dennis

Aktif Üye
26 Nis 2020
153
540
93
Kaçma bir yere kahve içiyorum. Öngörün ile iyi sallaman gerek. Yalanına inandır beni sonra gidersin :)
Anlaştık 🤝
Psisigim depreşti 😍 yine.

Mabette baktım birine, hem de herkesin gözü önünde. , 100 de 100 üne yakınını tutturuyordum derdeyse. Oradakilere de söyledim :

Tam tahmin yapmada zamanla daha iyi olacağımı ve sıradaki talihlinin hayatını değiştireceğimi söyledim.

İşte sana kısmet 🙈

Syka

Büyücü
5 Nis 2020
872
2,822
93
Anlaştık 🤝

Mabette baktım birine, hem de herkesin gözü önünde. , 100 de 100 üne yakınını tutturuyordum derdeyse. Oradakilere de söyledim :

Tam tahmin yapmada zamanla daha iyi olacağımı ve sıradaki talihlinin hayatını değiştireceğimi söyledim.

İşte sana kısmet 🙈
Aaa ne zaman. Kahve falı mı baktın?

• Like
Tepkiler: star53

Anaksarate

Büyücü
24 Ocak 2020
1,346
5,443
113
İstanbul
Anlaştık 🤝

İşte sana kısmet 🙈
Bir sonraki talihli miyim yoksa deli mi avutuyorsun az sonra anlarız :)

• Like
  • Haha
Tepkiler: Starss ve star53

Dennis

Aktif Üye
26 Nis 2020
153
540
93
Aşkolsun @Dennis ya 🤥
maksenberg da öyle demişti zaten dimi.
Yok o ne yedim diye sordu. Ben de medyumluk yaparak mantar sote dedim. O da hayatımda ağzıma bile sürmedim dedi. Ben de protein ağırlıklı beslendiğini söyleyerek fallarımın herzaman çıktığını söylemiş oldum.

Mantar 🍄 protein ihtiyacını yüzde 80 e kadar karşılıyor. 🤝👻

Yani bilmiş oldum.

Dennis

Aktif Üye
26 Nis 2020
153
540
93
E ama bunu ben de bilmiyorum. 🤭 Doğru tuttuğu sonucuna varamam. Neyse.. (kendimi çocuklar duymasındaki Dominant Teyze gibi hissettim.)
Kendini dominant teyze gibi yine hisset te,
Sen zaten kendin de cevabı bilmediğin için sormadın mı? 🤔

Hem cevabı bilip hem beni test etmek için sorduysan, senin bildiğin yanlış benim söylediğim doğru 😛👻