Bu erkekler ne ister ?

Anaksarate

Büyücü
24 Ocak 2020
1,346
5,443
113
İstanbul
1. Koç Erkeği :

Lider ruhundan ödün vermeyen bir Koç burcu erkeği, karşısında lider ruhundan ödün vermeyen bir kadın görmek ister. O kadının kendine güvenen bir kadın olmasını ve ne istediğini, ne hissettiğini bilmesini bekler. Ayrıca dürüstçe istediği şeyin peşinden gitmesini ve bunun için mücadele ettiğini görmeyi önemser. Kendisi güçlü bir karakter olduğu için, karşısındakinin de güçlü bir karakter olmasını arzu eder.

2. Boğa Erkeği :

Hayatında en çok huzuru önemseyen bir Boğa burcu erkeğinin karşısındaki kadından en büyük beklentisi kadının ona huzur vermesidir. Bir başka tabirle anlatacak olursak, kadının onun huzurunu kaçırmamasıdır. Kendince bir düzeni olan ve karşısındaki insanı da o düzene katmayı seven Boğa burcu erkeği, size güvenemeyeceğini düşünürse sizi o düzenin tamamen dışında tutmayı da bilir. Bu nedenle huzurunda bile ona ortak olup, bun paylaşmanızı arzu eder.

3. İkizler Erkeği :

Aklı zehir gibi çalışan İkizler burcu erkeğinin örtülü ilk beklentisi zekâdır. Ancak, bir kadından kriz anında hızlı karar alabilmesini ve bunu hemen uygulamaya koyabilmesini bekler. İlk çarpışmada kırılan, dağılan, orada olamayan, ölen biten kadınlar ona göre değildir. O hemen esneyebilen, geri çekinip düşünebilen, çözüm bulup yeni taktikler ile savaşın ikinci evresine geçebilen, kendisi gibi yani zehir gibi bir akla sahip kadınlardan hoşlanır.

4. Yengeç Erkeği :

Duygusal Yengeç burcu erkeği aynı zamanda nostaljik bir yapıya sahip olduğu için gelenekselliği çok önemser. Bu nedenle de karşısındaki kadınla frekanslarının uymasını yani sohbetlerinin tutmasını ister. Ondaki sevecenliği görmeyi ve tanımayı arzu eder. Konuşamadığı, dertleşemediği, gülüşemediği, ortak bir noktada buluşamadığı, sadece kendisini anlatan kadınlarla hatta diğer tüm insanlarla aynı ortamda olmak istemez. Onun kadınlardan en büyük beklentisi hoş sohbetlerine nail olmak olacaktır.

5. Aslan Erkeği :

Kendisi ile barışık olan hatta esasında kendisini bir hayli seven Aslan burcu erkeğinin, karşısındaki kadından en büyük beklentisi değerini bilmesi ve değerini bildiğini göstermesi olacaktır. Bunu bazı zamanlarda egosunun okşanmasını istemesi olarak da değerlendirebiliriz. Sıcakkanlı ve cana yakın Aslan burcu erkeği, kendisine ilgisiz kalınmasından, gereken sevginin gösterilmemesinden, hakkının verilmemesinden hoşlanmaz. Ona kıymetini bilecek ve tatlı sözler söyleyecek birine ihtiyaç duyar.

6. Başak Erkeği :

Kendisi ile barışık olan hatta esasında kendisini bir hayli seven Aslan burcu erkeğinin, karşısındaki kadından en büyük beklentisi değerini bilmesi ve değerini bildiğini göstermesi olacaktır. Bunu bazı zamanlarda egosunun okşanmasını istemesi olarak da değerlendirebiliriz. Sıcakkanlı ve cana yakın Aslan burcu erkeği, kendisine ilgisiz kalınmasından, gereken sevginin gösterilmemesinden, hakkının verilmemesinden hoşlanmaz. Ona kıymetini bilecek ve tatlı sözler söyleyecek birine ihtiyaç duyar.

7. Terazi Erkeği :

Estetik duygusu gelişmiş olan Terazi burcu erkekleri hayatlarının her alanına bu gözlerle ve bu duygularla bakarlar. Onlar için hayatlarına girecek olan kadın en az kendileri kadar bakımlı ve fiziksel olarak çekici olmalıdır. Terazi burcu erkeği kendisine bu kadar yatırım yaptığı için, bu yatırımın doğru bir ele gidiyor olduğundan emin olmak ister.

8. Akrep Erkeği :

İradeli ve kontrollü Akrep burcu erkeği hayatında kötü günleri birlikte atlatabileceği birinin varlığını arar durur. Kendisine tutkulu ve stratejik bir yol arkadaşı arar. Öz disiplini yüksek Akrep burcu için, hayattaki en önemli şeylerden bir tanesi güvendir. Özellikle ikili ilişkilerde partnerinden beklediği birincil özellik, güvenilir biri olmasıdır. Karşılıklı güven duygusu sağlandıktan sonra onun için her şey rayına oturacaktır.

9. Yay Erkeği :

Enerjik ve eğlenceli Yay burcu erkeğinin hayatında olmasını istediği kadın, onun hayata olan merakına ortak olacak, o merakı onunla birlikte derinlemesine öğrenerek dindirecek biridir. Bu nedenle hevesli Yay burcu erkeği, kadınlardan onunla ortak noktalarda buluşmalarını bekler. Aynı öğrenme açlığında, aynı gezme isteğinde, aynı eğlence coşkusunda buluşmayı arzu eder.

10. Oğlak Erkeği :

Ayakları yere sapasağlam basan bir Oğlak burcu erkeği, karşısında ayakları yere sapasağlam basan bir kadın görmek ister. Bu kadının kendisi gibi ağırbaşlı, ölçülü ve nerede ne yapacağını bilen biri olmasını önemser. Aynı zamanda kimseye muhtaç olmadan, en önemlisi de kimsenin sırtından geçinmeden hayatta kalabildiğini görmeyi arzu eder.

11. Kova Erkeği :

İlkeli Kova burcu erkeği, dünya üzerinde olup bitenle son derece ilgilidir. Kim ne yapmış, hangi ülkede ne olmuş bunların hepsini bilir, bu konularda gerçek bilgiye ulaşmanın yolunu da bulur. Bu nedenle karşısındaki kadından da dünyadaki toplumsal olaylara karşı duyarlı olmasını ve bir dünya görüşüne sahip olmasını bekler. Tek boyutlu bir kadınla asla yapamaz. Entelektüel bir kadına özlem duyar.

12. Balık Erkeği :

Aşk konusunda çok uçlarda ve fazlasıyla hayallerde gezen Balık burcu erkeği, karşısındaki kadının onunla her şeyi paylaşabilmesini, iyi günde de kötü günde de yanında olmasını önemser. Hayatı paylaşmak konusunda diğer burçlardan daha hassas olan balık burcu erkekleri, karşılarındaki kadından samimiyet ve hayat boyu dostluk bekler.

Anaksarate

Büyücü
24 Ocak 2020
1,346
5,443
113
İstanbul
6. Başak Erkeği :

Kendisi ile barışık olan hatta esasında kendisini bir hayli seven Aslan burcu erkeğinin, karşısındaki kadından en büyük beklentisi değerini bilmesi ve değerini bildiğini göstermesi olacaktır. Bunu bazı zamanlarda egosunun okşanmasını istemesi olarak da değerlendirebiliriz. Sıcakkanlı ve cana yakın Aslan burcu erkeği, kendisine ilgisiz kalınmasından, gereken sevginin gösterilmemesinden, hakkının verilmemesinden hoşlanmaz. Ona kıymetini bilecek ve tatlı sözler söyleyecek birine ihtiyaç duyar
Düzeltme.

Titiz ve tedbirli Başak burcu her türlü işini kendisi yapar. Kimseden bir şey rica etmek onlara göre değildir. Hatta birinden bir şey istedikleri zamanlarda olduğunda huzursuz olurlar. Bu hem kendileri kadar güvenilir biri olmadığını düşündüklerinden hem de her işlerini kendileri görüyor olmanın verdiği gururdan kaynaklanır. İşte Başak burcunun kadınlarla olan sınavı da böyledir. Karşısındaki kadın çok güvenilir olmalı, aynen onun gibi titiz ve planlı adımlar atmalı ve gereksiz hareketlerden uzak durmalıdır.

• Like
Tepkiler: Elysion

DAİMON

Psişik Üye
14 Nis 2020
255
1,017
93
Düzeltme.

Titiz ve tedbirli Başak burcu her türlü işini kendisi yapar. Kimseden bir şey rica etmek onlara göre değildir. Hatta birinden bir şey istedikleri zamanlarda olduğunda huzursuz olurlar. Bu hem kendileri kadar güvenilir biri olmadığını düşündüklerinden hem de her işlerini kendileri görüyor olmanın verdiği gururdan kaynaklanır. İşte Başak burcunun kadınlarla olan sınavı da böyledir. Karşısındaki kadın çok güvenilir olmalı, aynen onun gibi titiz ve planlı adımlar atmalı ve gereksiz hareketlerden uzak durmalıdır.
Bir tane sanatçıya tablo yaptırmıştım başak burcu imiş, erkek tabi... Tabloyu farklı şehirlerde oldugumuz için kargoladı. Aman ya Rabbim o paket hayatımda açıgım en en en ama en güzel sarıp sarmalanmış paketti. Milimi milimine yapıştırılmış bandına kadar 😍🙈 ince ince özene bezene narince paketlenmiş ve de üstüne mini bir tane fıstıklı melodi çikolatayla göndermişti. Adam deliydi bence 😄🤔😍 Esere zaten vurgundum. Kahveyle karşısında o çikolatayı afiyetle yemiştim.

Bekardı 🧐
Neyse üstüne daha öyle bir paket almadım tabi alabileceğimi de sanmıyorum. 😆
Zirve de bıraktım anaksarte. 😂
Ama apayrı bir duyguymuş anladım. Ben paket açma delisi değilim ama düşünceli insanlara bayılırm. Kaliteden de öte düşüncesi göze çarpmalı ki birde beceri şart 👌 e adam zaten sanatçı.😇

Bu da böyle bi anım başak erkeklerine dair. 😍 Gerçkten titizler, takıklar... Yetenek varsa harika sanatçılar çıkar. Soğuk kanlılar bana göre, insan sevdiklerini düşünmüyorm. Onları az biraz kova erkeklerine benzetiyorum. Düşünceli ama mesafeli ve uyanık. Mesela akrep erkekleri daha verici oluyor ama başak ve kovalar öyle değiller gibi., ☺
Toprak gruplarını tabi ayrı bir oturaklı bulurum tek sevmediğim yanları menfaatçi yönlerini baskılayamamaları...

Ne konştum ben🤔 sizi özlemişim, 🤫👀

Elysion

Psişik Üye
3 Nis 2020
395
1,729
93
Bir tane sanatçıya tablo yaptırmıştım başak burcu imiş, erkek tabi... Tabloyu farklı şehirlerde oldugumuz için kargoladı. Aman ya Rabbim o paket hayatımda açıgım en en en ama en güzel sarıp sarmalanmış paketti. Milimi milimine yapıştırılmış bandına kadar 😍🙈 ince ince özene bezene narince paketlenmiş ve de üstüne mini bir tane fıstıklı melodi çikolatayla göndermişti. Adam deliydi bence 😄🤔😍 Esere zaten vurgundum. Kahveyle karşısında o çikolatayı afiyetle yemiştim.

Bekardı 🧐
Neyse üstüne daha öyle bir paket almadım tabi alabileceğimi de sanmıyorum. 😆
Zirve de bıraktım anaksarte. 😂
Ama apayrı bir duyguymuş anladım. Ben paket açma delisi değilim ama düşünceli insanlara bayılırm. Kaliteden de öte düşüncesi göze çarpmalı ki birde beceri şart 👌 e adam zaten sanatçı.😇

Bu da böyle bi anım başak erkeklerine dair. 😍 Gerçkten titizler, takıklar... Yetenek varsa harika sanatçılar çıkar. Soğuk kanlılar bana göre, insan sevdiklerini düşünmüyorm. Onları az biraz kova erkeklerine benzetiyorum. Düşünceli ama mesafeli ve uyanık. Mesela akrep erkekleri daha verici oluyor ama başak ve kovalar öyle değiller gibi., ☺
Toprak gruplarını tabi ayrı bir oturaklı bulurum tek sevmediğim yanları menfaatçi yönlerini baskılayamamaları...

Ne konştum ben🤔 sizi özlemişim, 🤫👀
Dexterın abisi Brian damı Başak acaba 👀 O da çok titizdi, düzgün kesiyordu bir de hiç kan yoktu kurbanlarında 🧐

Anaksarate

Büyücü
24 Ocak 2020
1,346
5,443
113
İstanbul
Bizim hayvan sevgisi genetik. Kedi - Köpek neredeyse her evde var. Yılan besleyen kuzenim vardı örneğin. O çocuk zaten ruh hastası.. Cebime hamster atıp çığlık çığlığa bağırtmıştı beni.

Gerçi evler büyük olsa, bende At sokardım içeri 😀 Hayatımdaki tek eksiklik Yılkı. Birazda mutluluk hormonu 🤦‍♀️

Dennis

Aktif Üye
26 Nis 2020
153
540
93
Neyine yetmiyor yengeç illa psikopat olacak belanı arıyosun dimi :p
Yengeçlerle dertleşiyoruz genelde.
Boğalarla mantıken çatıșıp vicdanen ara ara paslașıyoruz.

Yaylarla günümüzü gün ediyorduz.
Ikizlerle muhabbet ede ede kikirdaya kikirdaya birbirimizin sözünü kese kese muhabbet ediyoruz.

VS vs.

Ama akrepler öyle mi 😍
Onlarla hicbisey tam olarak yapılmıyor. Ve ben aslında korkunç zor biriyim🤗

Galiba tencere kapak 🤓

Syka

Büyücü
5 Nis 2020
872
2,822
93
Dayımın kedisinin adı Dexter. Sülalemin sorunlu olduğundan bahsetmiştim sanırım 🤦‍♀️
Çok güldüm.
**

Burçları bilmem de @Dennis in ki kovalamaca oynayan biri olucak o kesin. Yani o kaçıcak dennis kovalayacak.

Sonrası malum bu aşırı ilgiye zor kızımız artık erimeye başlicak ve Mutlu son ^.^

Yani filmlerde böyle oluyordu.

Mesela "Ah Nerede" filmi. Çocuğun yapmadığı şey kalmadı. En sonunda kendini binadan attı. Kadın o zaman ikna oldu. 😅

Son düzenleme:
  • Haha
Tepkiler: Elysion ve Dennis

Dennis

Aktif Üye
26 Nis 2020
153
540
93
Burçları bilmem de @Dennis in ki kovalamaca oynayan biri olucak o kesin. Yani o kaçıcak dennis kovalayacak.
Çocukken yapıyorduk bunu ya.
Bana daha yüksek fantazi lazım :

Mesela içten içe ikna edilmeyi isteyen, belki kendi de farkında olmayan, ama bilinçte ikna olmaz bir kişilik yakalamak istiyorum😍

Onu olduğu gibi görerek, ona saygılı kalarak ama içini de hissediliyor oldugumi hissettirecek göz 👁 temasında bulunmak 😍😍😍

Flortün metapsisik lezzetini de yaşayıp yaşatarak yani...

Tmm sustum. Konu başıma yıkılmadan 🙈🙈

• Haha
  • Like
Tepkiler: Syka ve Elysion