Astral Seyehate Cıkma Korkusu

Espanoel

Üye
16 Nis 2020
84
115
33
Hepinize merhaba arkadaslar ben Espanoel öncelikle Astral Seyehate çıkamıyorum diyorsunuz belkide içinizde korku var bir yerlerde okumuş olabilirsiniz kalp krizi geçirirsiniz diye felan okuduktan sonra yok daha neler demişsinizdir.O Kalp krizi olayı kalp hastası olanlar için yada ağır transda iken aniden uyanmaniz ciddi rahatsızlığa yol açabiliyor bu yüzden kalp krizi olabilir ama siz rahatsız edilmeyeceginizden eminseniz yapabilirsiniz.Değişik yazılar var aklınıza takılırsa yazabilirsiniz kısacası sessiz ve kimsenin olmayacağı belki arkadaşınız olabilir
Beğenirseniz Nice olur iyi denemeler.

Son düzenleme:

DAİMON

Üye
14 Nis 2020
95
358
93
Bu işte ustalaşmış gibisin. Yani astral seyahati rahatlıkla yapabiliyor musun?

Birde nerelere gittin?
Önemli mekanlara, gizli yerlere hiç uğradın mı?
Biraz anlatır mısın?

• Like
Tepkiler: Syka

Espanoel

Üye
16 Nis 2020
84
115
33
Bu işte ustalaşmış gibisin. Yani astral seyahati rahatlıkla yapabiliyor musun?

Birde nerelere gittin?
Önemli mekanlara, gizli yerlere hiç uğradın mı?
Biraz anlatır mısın?
Ben birçok bilgiyi okuyorum biriktiriyorum uyguluyorum astraldede böyle yapıyorum.Birisi bana birşey demişti bir peygamber söylemiş adını bilmiyorum:
-cinleri gören duvara tirmanirmi tirmalarmi böyle birşey olması lazım onu söyledikten sonra ürktüm doğrusu.Astrale çıkmaya çalıştım baktım cikabiliyormuyum diye.Cikabiliyorum fakat sonra bilerek bırakıyorum ama istediğini sorabilirsin heryere giremezsin orada koruyucular var KGB rusya yani astral seyehatle özel bilgiler alıyordu ruslar ve almanlar bu parapsikoloj i konusunda çok gelişmişler ve yapmışlar yani heryere giremezsin.Bide bir kordonun olacak karnında onun kopmaması lazim.Birde cinleri görmek istemiyorsan sen australe çıktığında yanında ruh rehberin olacak ona söylersen görmezsin ruh rehberini sen kendin şekil verebilirsin o sana her zaman yardim eder.Uyanmak istiyorum dersen uyandırır olmazsa korkut kendini uyanırsın.Ama ben bir katagori açılmasını istedim istek gel.ezse açamam dedi.Aklimda 2 Katagori var hoşunuza gidecek biri Hipnoz biride Lucid Rüya bu ikisinde ders verebilirim yani kimseden üstünlüğüm yok ama bilgimi paylaşabilirim bu ikisinde başarılı olanlar astral oyuncakları olur ve daha fazlası sizde isterseniz açarız.Apotheous a yazın belki açar.

Espanoel

Üye
16 Nis 2020
84
115
33
Burayı tam anlayamadım @Espanoel biraz daha açabilirsen, peygamber sözü müdür, değil midir, belki yardımcı olabilirim.

Ayrıca açıklamaların için teşkkür ediyorum. Yalnızca merak ettiğim için sormuştum. Astrale, hipnoza ve de lucid rüyalara özel bir ilgim yok ama eski sitede gözlemlerime göre bu konulara yoğunluk had safhada idi.
Açılırsa zenginlik olur. Bilgilerinden istifade edilir. Sende bilemediklerini öğrenirsin. Okudukça cehalet gider, bilgi paylaştıkça artar kabilinden kimse zararlı çıkmaz.
Senden yanayım

• Like
  • Love
Tepkiler: Syka ve DAİMON

Espanoel

Üye
16 Nis 2020
84
115
33
Ya bir söz var di kim demiş bilmiyorum bulamadım şimdi.Diyorki:
-Cinleri gören duvarları tırmalar