Astral Seyehate Cıkma Korkusu

Espanoel

Üye
16 Nis 2020
84
115
33
Hepinize merhaba arkadaslar ben Espanoel öncelikle Astral Seyehate çıkamıyorum diyorsunuz belkide içinizde korku var bir yerlerde okumuş olabilirsiniz kalp krizi geçirirsiniz diye felan okuduktan sonra yok daha neler demişsinizdir.O Kalp krizi olayı kalp hastası olanlar için yada ağır transda iken aniden uyanmaniz ciddi rahatsızlığa yol açabiliyor bu yüzden kalp krizi olabilir ama siz rahatsız edilmeyeceginizden eminseniz yapabilirsiniz.Değişik yazılar var aklınıza takılırsa yazabilirsiniz kısacası sessiz ve kimsenin olmayacağı belki arkadaşınız olabilir
Beğenirseniz Nice olur iyi denemeler.

Son düzenleme:

DAİMON

Psişik Üye
14 Nis 2020
255
1,017
93
Bu işte ustalaşmış gibisin. Yani astral seyahati rahatlıkla yapabiliyor musun?

Birde nerelere gittin?
Önemli mekanlara, gizli yerlere hiç uğradın mı?
Biraz anlatır mısın?

• Like
Tepkiler: Syka

Espanoel

Üye
16 Nis 2020
84
115
33
Bu işte ustalaşmış gibisin. Yani astral seyahati rahatlıkla yapabiliyor musun?

Birde nerelere gittin?
Önemli mekanlara, gizli yerlere hiç uğradın mı?
Biraz anlatır mısın?
Ben birçok bilgiyi okuyorum biriktiriyorum uyguluyorum astraldede böyle yapıyorum.Birisi bana birşey demişti bir peygamber söylemiş adını bilmiyorum:
-cinleri gören duvara tirmanirmi tirmalarmi böyle birşey olması lazım onu söyledikten sonra ürktüm doğrusu.Astrale çıkmaya çalıştım baktım cikabiliyormuyum diye.Cikabiliyorum fakat sonra bilerek bırakıyorum ama istediğini sorabilirsin heryere giremezsin orada koruyucular var KGB rusya yani astral seyehatle özel bilgiler alıyordu ruslar ve almanlar bu parapsikoloj i konusunda çok gelişmişler ve yapmışlar yani heryere giremezsin.Bide bir kordonun olacak karnında onun kopmaması lazim.Birde cinleri görmek istemiyorsan sen australe çıktığında yanında ruh rehberin olacak ona söylersen görmezsin ruh rehberini sen kendin şekil verebilirsin o sana her zaman yardim eder.Uyanmak istiyorum dersen uyandırır olmazsa korkut kendini uyanırsın.Ama ben bir katagori açılmasını istedim istek gel.ezse açamam dedi.Aklimda 2 Katagori var hoşunuza gidecek biri Hipnoz biride Lucid Rüya bu ikisinde ders verebilirim yani kimseden üstünlüğüm yok ama bilgimi paylaşabilirim bu ikisinde başarılı olanlar astral oyuncakları olur ve daha fazlası sizde isterseniz açarız.Apotheous a yazın belki açar.

Espanoel

Üye
16 Nis 2020
84
115
33
Burayı tam anlayamadım @Espanoel biraz daha açabilirsen, peygamber sözü müdür, değil midir, belki yardımcı olabilirim.

Ayrıca açıklamaların için teşkkür ediyorum. Yalnızca merak ettiğim için sormuştum. Astrale, hipnoza ve de lucid rüyalara özel bir ilgim yok ama eski sitede gözlemlerime göre bu konulara yoğunluk had safhada idi.
Açılırsa zenginlik olur. Bilgilerinden istifade edilir. Sende bilemediklerini öğrenirsin. Okudukça cehalet gider, bilgi paylaştıkça artar kabilinden kimse zararlı çıkmaz.
Senden yanayım

• Like
  • Love
Tepkiler: Syka ve DAİMON

Espanoel

Üye
16 Nis 2020
84
115
33
Ya bir söz var di kim demiş bilmiyorum bulamadım şimdi.Diyorki:
-Cinleri gören duvarları tırmalar

Pandora

Yeni Üye
23 Haz 2020
12
16
3
Merhaba bu konuda bir sorunum var astrale çıkma konusunda bir çok teknik okudum ve uyguladım tam çıkmaya en yakın olduğum noktada bedenime geri dönüp uyanıyorum ya da rahatlamaya çalışırken anlamsız bir korku doluyor içime sebebini bilemiyorum en azından anlamını bilemediğim bu korkuyu nasıl aşabilirim yardımcı olur musunuz?

• Like
Tepkiler: star53

star53

Büyücü
3 Nis 2020
534
2,316
93
Merhaba bu konuda bir sorunum var astrale çıkma konusunda bir çok teknik okudum ve uyguladım tam çıkmaya en yakın olduğum noktada bedenime geri dönüp uyanıyorum ya da rahatlamaya çalışırken anlamsız bir korku doluyor içime sebebini bilemiyorum en azından anlamını bilemediğim bu korkuyu nasıl aşabilirim yardımcı olur musunuz?
Bilinç dışı bu deneyimi yaşasanız da bilinçli haldeyken henüz deneyimlemediginiz için istemsiz olarak kendinizi kasiyorsunuz muhtemelen. Kendinizi telkin etmeye devam edin. Korkacak bir şey yok. Tepkiler çok yaklastiginizi gösteriyor sadece. Ben hissettiginiz korkuyu sıradan bir his olarak görmeye alismanizi tavsiye ediyorum. Böylece korku yerini olağan duruma bırakacak, beyin de kendini o anda resetlemek ile uğraşmayacak.

Pandora

Yeni Üye
23 Haz 2020
12
16
3
Bilinç dışı bu deneyimi yaşasanız da bilinçli haldeyken henüz deneyimlemediginiz için istemsiz olarak kendinizi kasiyorsunuz muhtemelen. Kendinizi telkin etmeye devam edin. Korkacak bir şey yok. Tepkiler çok yaklastiginizi gösteriyor sadece. Ben hissettiginiz korkuyu sıradan bir his olarak görmeye alismanizi tavsiye ediyorum. Böylece korku yerini olağan duruma bırakacak, beyin de kendini o anda resetlemek ile uğraşmayacak.
Çok teşekkür ederim bir de bu şekilde bi süre daha denemeye devam edeceğim

Pandora

Yeni Üye
23 Haz 2020
12
16
3
Bugün bir arkadaşımın önerisiyle zencefil, sandal ağacı ve tarçın yağları aldım. Bunları vücuda sürerek ya da buhurdanlıkta kullanarak astrale çıkma çalışması yapılırsa başarı oranının daha çok artacağını söyledi. Kendisi de denemiş. Bilgi olarak paylaşmak istedim. Ben de bu gece deneyeceğim.

Elysion

Psişik Üye
3 Nis 2020
395
1,729
93
Spiritüel yetenekleri artıran bitkilerle ilgili bir yazıda şöyle yazıyordu:
Zencefil bedeninizi spiritüel bir kanala çevirir ve bu kanaldan enerjinin açık ve serbest bir şekilde akmasını sağlar. Endişelerinizden kurtulmanızı sağlayan zencefil, ruhunuzu özgürleştirir. Zencefil ayrıca bedeninizde dolaşan kan ve ruhunuzda özgürlük ve olumlu düşüncenin hayat bulmasını sağlar, çakralarınızı açar.

Zencefilli bitki çayı içtiğimde kendimi daha rahat, mutlu hissediyorum.. Zencefil etkili olabilir gibi görünüyor.

Anaksarate

Büyücü
24 Ocak 2020
1,346
5,443
113
İstanbul
Zencefil ve Zerdeçal, Kadim öğretilerden vedik ilminin içinde de geçiyor. Hatta Hindistan'daki ritüellerde bu bitkilerin yanında çiçek yaprağı da kullanıyorlar..

Gül ve Karanfilin yatıştırıcı etkisi olduğunu düşünüyorum..Yine de siz, bitkileri iyice araştırın.

Ve her ne yapacaksınız, öncesinde güzel kokulu bir mum yakıp bulunduğunuz ortamda aleve odaklanırsanız ; düşüncelerinizi de daha net görebilirsiniz.

Anaksarate

Büyücü
24 Ocak 2020
1,346
5,443
113
İstanbul
Astrale çıkmak için korku dışında bizi engelleyebilecek faktörler neler olabilir?
Bilinçaltınız. Şahsi fikrim çünkü beni astral denemelerimde engelledi. Aynı şekilde meditasyonda da.
Her seferinde elimden tutup ormanın içine götüren, 6-7 yaşlarında kız çocuğu görüyordum. Nedenini sorgulamaya başladım elbette..
Ve en doğru cevabın bilinçaltım olduğuna karar verdim. O kız kim hiçbir fikrim yok. Bir şekilde onu zihnimde yarattım ki güvenerek yolculukta eşlik ettim diye tabir ettim.

Pandora

Yeni Üye
23 Haz 2020
12
16
3
Bilinçaltınız. Şahsi fikrim çünkü beni astral denemelerimde engelledi. Aynı şekilde meditasyonda da.
Her seferinde elimden tutup ormanın içine götüren, 6-7 yaşlarında kız çocuğu görüyordum. Nedenini sorgulamaya başladım elbette..
Ve en doğru cevabın bilinçaltım olduğuna karar verdim. O kız kim hiçbir fikrim yok. Bir şekilde onu zihnimde yarattım ki güvenerek yolculukta eşlik ettim diye tabir ettim.
Ben de meditasyon sırasında her zaman uyuyakalıyorum ve aynı şekilde astral, lucid denemelerimde de uyuyakalıyorum. Durugörü için meditatif durumda çalışma yapmak istediğim zaman da uyuyaklıyorum. Ve oturma pozisyonunda uyuyakalıyorum. Yani ne yapsam hep aynı şey : uyuyakalıyorum. Ciddi anlamda sorgulamaya başladım kendimi ve bilinçaltımı. Çevremde bu konuda soracak kimse de yok.

Anaksarate

Büyücü
24 Ocak 2020
1,346
5,443
113
İstanbul
Ben de meditasyon sırasında her zaman uyuyakalıyorum ve aynı şekilde astral, lucid denemelerimde de uyuyakalıyorum. Durugörü için meditatif durumda çalışma yapmak istediğim zaman da uyuyaklıyorum. Ve oturma pozisyonunda uyuyakalıyorum. Yani ne yapsam hep aynı şey : uyuyakalıyorum. Ciddi anlamda sorgulamaya başladım kendimi ve bilinçaltımı. Çevremde bu konuda soracak kimse de yok.
:) Sanırım siz düşünceleri görmüyor, onlara uyumlanıyorsunuz. Kısaca, hayal kurmanıza kolaylıklar sağlayan arketipler oluşturmuşsunuz. İstemeseniz de zihniniz, hayal dünyanıza kapılıyor ve uykuya sebep oluyor.

Kendinizi deneyin. Bir konuya geçiş yaptığınızı ve orada kaldığınızı anladığınızda çıkış yolunu bulun. Algınız daha açık olsun. Mantraları sesli dinleyerek direk kelimelere odaklanabilirsiniz.

• Like
Tepkiler: Pandora

Starss

Psişik Üye
3 Nis 2020
391
1,734
93
Spiritüel yetenekleri artıran bitkilerle ilgili bir yazıda şöyle yazıyordu:
Zencefil bedeninizi spiritüel bir kanala çevirir ve bu kanaldan enerjinin açık ve serbest bir şekilde akmasını sağlar. Endişelerinizden kurtulmanızı sağlayan zencefil, ruhunuzu özgürleştirir. Zencefil ayrıca bedeninizde dolaşan kan ve ruhunuzda özgürlük ve olumlu düşüncenin hayat bulmasını sağlar, çakralarınızı açar.

Zencefilli bitki çayı içtiğimde kendimi daha rahat, mutlu hissediyorum.. Zencefil etkili olabilir gibi görünüyor.
Ahhh @Elysion , zeytin yaprağı çayıydı, melisaydi derken simdi de zencefile geçiş yapicam. Ya olacak ya olacak ... 👊